Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Прямокутні горщики та саджалки

Голова повна ідей? Бажаючи створити оригінальні, декоративні рослинні композиції самостійно? Наші прямокутні горщики та саджалки вмістять усі ваші творіння. Прямокутні контейнери дають більше місця для викриття краси домашніх та балконних рослин. Вони також декоративні самі по собі - не нудніші, звичайні коробки!

Ви маєте намір облаштувати трав’яний сад на підвіконні кухні? Довгий горщик "Coubi" з блюдцем / підносом забезпечує чудові умови вирощування всіх трав. Погляньте на наші подвійні горщики з травами, кругле "Limes Dublo" та квадрат "Twins Cube", доступні в кафе-латте, білому, фуксія-рожевому, коралово-червоному та липово-зеленому. Ви також знайдете функціональні горщики з кактусом у багатьох інтригуючих формах та кольорах у нашому магазині. Довгий саджанець «Ратолла» розміром 49 х 17 см з блюдцем забезпечує достатньо місця для вирощування декількох видів декоративних сукулентів, різнокольорових сортів колеуса або плюща. Його чудовий, ротанганий малюнок додасть затишку в кожен інтер’єр. Виберіть більш великі моделі для балконів і терас, наприклад, класичну довгу 60-сантиметрову саджалку «Терра» або елегантну саджалку для квітів «Бегонія» 19 х 56 см. Замовте великий і міцний контейнер "Respana Planter Low Home Garden" довжиною 77 см для всіх спеціальних завдань. Ви могли б виростити там декоративний болгарський перець і перець чилі, коктейльні помідори та салат для молодих листя. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір декоративних горщиків для прямокутних горщиків. Не викидайте вишукані, але все-таки функціональні балконні ящики. Ви можете сховати це в шикарному кожусі "Sahara Petit" або в корпусах "Bella", "Мереживо" або "City" з сітчастою обробкою. Настав час познайомитися з нашим широким асортиментом розмірів і кольорів.

Ми рекомендуємо вам швидко та зручно робити покупки в Інтернеті. Ви не знайдете такого широкого вибору товарів за настільки конкурентоспроможними цінами ніде!