Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Балконні та терасові горщики та саджалки

Горщики і саджалки для балконів і терас повинні бути не тільки міцними і атмосферостійкими. Ми рекомендуємо вибрати ті, які відповідають кольорам рослин, які ви плануєте вирощувати, та місцем відпочинку, де ви їх розмістите, за кольором та формою. Ми допоможемо вам створити чудовий фон для ваших балконних рослин та квітів - недарма, якщо ви думаєте, що ви знайдете найширший вибір балконних та терасових горщиків та саджанців у нашому інтернет-магазині саду.

Ця підкатегорія містить усі наші балконні ящики та саджалки. Балконна коробка "Венера" та горщик "Агро" - це доступне практичне рішення, особливо якщо ви плануєте вирощувати багато рослин та хочете повісити контейнери на перила. Якщо вам подобаються оригінальні форми та шукаєте унікальний дизайн, вкладайте кошти у горщики, що встановлюються на перила квадратної форми! Балконна коробка «Respana Triple», що має вигляд трьох круглих горщиків, з’єднаних разом, також дозволить створити незабутні рослинні композиції. Окрім них, ми також пропонуємо стандартні, одномісні круглі горщики, наприклад, простий горщик «Глінка» у популярному кольорі теракотового кольору та «Горячий» рослинний горщик «Терра» з орнаментальним малюнком вертикальних смуг. Якщо ви хочете звільнитися від класичних фігур, виберіть круглі горщики «Nitly» з малюнком коси. Який із них вам найбільше подобається - білий, кремово-білий, персиковий, шавлійно-зелений, мохо-коричневий або антрацито-сірий? Інші моделі, які варті вашої уваги, включають легкі та декоративні круглі горщики для рослин "Matuba", морозостійкі круглі горщики "Sahara Slim" та красиві високі круглі горщики із вставками: "Diament Slim" та "Makata Slim", доступні в елегантних кольорах: антрацитовий сірий, сіро-бежевий, світло-бежевий і кафе-латте. Люди, які хотіли б виростити на своїх балконах невеликі хвойні, оливкові та цитрусові дерева, повинні замовити окремі саджанці урн у формі урни, прикрашені візерунками, що імітують античне римське мистецтво. Якщо у вас на балконі меблі з ротанга, додайте відповідний набір балконів «Бегонія» з візерунком з ротанга або подібним чином оформленим саджальником квітів «Вербена». Якщо ви не хочете пересаджувати свої квіти, але вам набридли горщики, в яких вони ростуть, ознайомтеся з нашим широким асортиментом горщикових кожухів. Кругла оболонка горщика «Аруба» яскравих кольорів (жовтий, пастоподібний липово-зелений, диня-оранжевий), кругла оболонка «Ібіца» (фісташко-зелений, лавандово-синій, чорнично-фіолетова, кремово-біла та світло-бежева) та біколор Корпуси для горщиків «Дует» (доступні, наприклад, в антрацитовому сірому / світло-зеленому, антрацитовому сірому / бежевому та кремово-білому / світло-бежевому кольорових поєднаннях) дозволять оновити вигляд старих рослинних контейнерів.

Відмінний вибір за дивно низькими цінами - ось місія нашого інтернет-магазину. Не соромтеся, перегляньте нашу пропозицію, зробіть покупку і прикрасьте свій балкон і терасу стилем - все ж без переплати!