• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Ristkülikukujulised potid ja istutusmasinad

Kas pea on ideid täis? Kas soovite luua omapäraseid dekoratiivseid taimekompositsioone? Meie ristkülikukujulised potid ja istutusmasinad mahutavad kogu teie loomingu. Ristkülikukujulised anumad pakuvad rohkem ruumi kodu- ja rõdutaimede ilu eksponeerimiseks. Nad on iseenesest ka dekoratiivsed - pole enam igavaid, tavalisi karpe!

Kas kavatsete oma köögiaknalauda rajada ravimtaimede aia? Pikk “Coubi” pott koos taldriku / alusega tagab suurepärased kasvutingimused kõigile ravimtaimedele. Vaadake meie topelttaimede potte, ümmargune “Limes Dublo” ja ruudukujuline “Twins Cube”, mis on saadaval kohvikus latte, valge, fuksiaroosa, korallipunane ja laimiroheline. Meie poest leiate ka funktsionaalseid kaktusepotte paljudes intrigeerivates vormides ja värvides. Pikk 49 x 17 cm „Ratolla” istutusalus koos alustassiga annab piisavalt ruumi mitmete dekoratiivsete sukulendite, värviliste coleus-sortide või luuderohu kasvatamiseks. Selle imeline, rotangist muster lisab hubasust igasse interjööri. Valige rõdude ja terrasside jaoks suuremad mudelid, nt klassikaline pikk 60-cm pikkune väliterrass „Terra“ või elegantne 19 x 56 cm pikkune lilleistik „Begonia“. Kõigi eriülesannete jaoks tellige suur ja tahke 77 cm pikkune “Respana Planter Low Home Garden” konteiner. Seal saaks kasvatada noorte lehtede jaoks dekoratiivset kellukat ja tšillipipart, kokteilitomateid ja salatit. Meie veebipood pakub laias valikus ristkülikukujuliste pottide dekoratiivseid potikorpusi. Ärge visake räbala väljanägemisega, kuid siiski funktsionaalseid rõdukaste. Võite selle peita posh “Sahara Petit” pika korpuse või silmakujulise viimistlusega korpustesse “Bella”, “Pits” või “City”. On aeg tutvuda meie laia valiku suuruste ja värvidega.

Soovitame teil veebis kiiresti ja mugavalt sisseoste teha. Nii laia tootevalikut nii konkurentsivõimelise hinnaga te kuskilt mujalt ei leia!