• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ristkülikukujulised potid ja istutusmasinad

Kas pea on täis loovaid ideid? Soovid ise luua originaalseid, dekoratiivseid taimekompositsioone? Meie Ristkülikukujulised potid ja istutusmasinad kategooria on täiuslik kõigi sinu loominguliste ideede jaoks. Need ristkülikukujulised anumad pakuvad rohkelt ruumi, et esile tuua teie toa- ja rõdutaimede ilu. Lisaks on need iseenesest ka dekoratiivsed, ei näe välja igavad ega lihtsad nagu vanad kastid!

Plaanid aknalauale maitsetaimede peenart rajada? Piklik "Coubi" pott koos aluse või kandikuga on ideaalne, luues suurepärased tingimused kõikidele maitsetaimedele. Vaadake meie topeltmaitsetaimede potte: ümmargune "Limes Dublo" ja ruudukujuline "Twins Cube", saadaval sellistes toonides nagu kohv koos piimaga, valge, fuksia roosa, korallpunane ja laimiroheline. Lisaks leiate meie poest funktsionaalseid kaktusepotte paljudes põnevates vormides ja värvitoonides. Avar 49 x 17 cm "Ratolla" istutusmasin koos alusega pakub piisavalt ruumi mitme dekoratiivse sukulendi, värviliste coleus-sortide või luuderohu kasvatamiseks. Selle imeline rotangimuster lisab igasse interjööri hubasust. Suurematele rõdudele ja terrassidele valige suuremad mudelid, näiteks klassikaline 60 cm pikkune "Terra" õue-istutusmasin või elegantne 19 x 56 cm "Begonia" lillepott. Suuremateks ja tugevamateks projektideks tellige tugev ja avar 77 cm pikkune "Respana Planter Low Home Garden". Selles saate kasvatada dekoratiivseid kellasid ja tšilli pipraid, kokteil-tomateid ja noori salatilehti. Süvenege meie Ristkülikukujulised potid ja istutusmasinad kategooriasse ning leiate hulgaliselt dekoratiivseid ümbriseid oma ristkülikukujulistele pottidele. Ärge visake minema vanu, kuid endiselt töökorras olevaid rõdukaste; peitke need stiilsesse "Sahara Petit" ümbrisesse või valige "Bella", "Lace" või "City" ümbrised võrgusilma viimistlusega. On aeg tutvuda meie laia suuruste ja värvide valikuga.

Kutsume teid ostlema kiirelt ja mugavalt internetis. Sellist laia tootevalikut ja konkurentsivõimelisi hindu ei leia te kusagilt mujalt!