• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Taisnstūra podi un stādītāji

Galva pilna ar idejām? Vai vēlaties pats izveidot oriģinālas, dekoratīvas augu kompozīcijas? Mūsu taisnstūra podi un stādītāji būs piemēroti visiem jūsu darbiem. Taisnstūra konteineri nodrošina vairāk vietas mājas un balkona augu skaistuma atklāšanai. Tās pašas ir arī dekoratīvas - vairs nav garlaicīgas, vienkāršas kastes!

Vai plānojat ierīkot zāļu dārzu pie savas virtuves palodzes? Garais pods “Coubi” ar apakštase / paplāti nodrošina izcilus augšanas apstākļus visiem augiem. Apskatiet mūsu dubultos zāļu podi, apaļo “Limes Dublo” un kvadrātveida “Twins Cube”, kas ir pieejami kafejnīcā latte, baltā, fuksijas rozā, koraļļu sarkanā un laima zaļā krāsā. Mūsu veikalā atradīsit arī funkcionālos kaktusu podi daudzās intriģējošās formās un krāsās. Garais 49 x 17 cm “Ratolla” stādītājs ar apakštase nodrošina pietiekami daudz vietas, lai audzētu vairāku sugu dekoratīvos sukulentus, krāsainās coleus šķirnes vai efejas. Tās brīnišķīgais, rotangpalmas raksts ikvienam interjeram piešķirs mājīgumu. Atlasiet lielākus balkonu un terašu modeļus, piemēram, klasisko garo 60 cm garo āra stādītāju “Terra” vai eleganto 19 x 56 cm “Begonia” ziedu stādītāju. Pasūtiet lielu un cietu 77 cm garu konteineru “Respana Planter Low Home Garden” visiem īpašiem uzdevumiem. Jūs tur varētu audzēt dekoratīvo zvaniņu un čilli piparus, kokteiļu tomātus un jauno lapu salātus. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu dekoratīvo podu apvalku izvēli taisnstūra podiem. Neizmetiet nobružātā izskata, tomēr joprojām funkcionālās balkona kastes. Jūs to varat paslēpt garajā apvalkā “Sahara Petit” vai apvalkā “Bella”, “Mežģīnes” vai “Pilsēta” ar sietveida apdari. Ir pienācis laiks iepazīties ar mūsu plašo izmēru un krāsu sortimentu.

Mēs iesakām ātri un ērti iepirkties tiešsaistē. Nekur citur neatradīsit tik plašu produktu izvēli par tik konkurētspējīgām cenām!