• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Taisnstūra podi un stādītāji

Pilns ar radošām idejām? Vēlies pašam izveidot oriģinālas, dekoratīvas augu kompozīcijas? Mūsu kategorija Taisnstūra podi un stādītāji ir perfekta visiem tavām radošajām idejām. Šie taisnstūra trauki nodrošina daudz vietas, kas vēl vairāk izceļ jūsu istabas un balkona augu skaistumu. Turklāt tie paši ir dekoratīvi, un tie vairs neizskatās pēc garlaicīgām, vienkāršām kastēm!

Plāno izveidot garšaugu dārziņu virtuves palodzē? Garais “Coubi” pods ar paliktņu ir ideāls, radot lieliskus apstākļus visu veidu garšaugiem. Iepazīstieties ar mūsu dubultajiem garšaugu podiem: apaļais “Limes Dublo” un kvadrātveida “Twins Cube”, pieejami tādos toņos kā kafijas krēms, balts, fuksijas rozā, koraļļu sarkans un laima zaļš. Turklāt mūsu veikalā jūs atradīsiet arī funkcionalitāti kaktusu podus dažādos interesantos veidos un krāsās. Plašais 49 x 17 cm “Ratolla” stādītājs ar paliktni nodrošina pietiekami daudz vietas vairāku dekoratīvu sukulentu, košu koliņu šķirņu vai ēvāju audzēšanai. Tā burvīgais ratana raksts piešķirs mājīgumu jebkurai telpai. Ja jums ir balkons vai terase, izvēlieties lielākus modeļus, piemēram, klasisko 60 cm garo āra stādītāju “Terra” vai eleganto 19 x 56 cm ziedu podu “Begonia”. Lielākiem un noturīgākiem stādīšanas projektiem izvēlieties masīvo un ietilpīgo 77 cm garo “Respana Planter Low Home Garden”. Tajā varēsiet audzēt dekoratīvos zvaniņus un čili piparus, kokteiļu tomātus un salātu lapas. Pētiet padziļināti mūsu kategoriju Taisnstūra podi un stādītāji, un atradīsiet plašu dekoratīvu apvalku klāstu jūsu taisnstūra podiem. Nemestiet projām nolietotas, bet joprojām funkcionālas balkona kastes; slēpiet tās elegantajā “Sahara Petit” vai izvēlieties “Bella”, “Lace” vai “City” apvalkus ar tīkliņa apdari. Ir laiks iepazīties ar mūsu plašo izmēru un krāsu klāstu.

Mēs aicinām jūs ērti un ātri iepirkties tiešsaistē. Jūs nekur citur neatradīsiet tik plašu produktu klāstu par tik konkurētspējīgām cenām!