• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Stačiakampiai vazonai ir sodinukai

Galva pilna idėjų? Norite patys sukurti originalias, dekoratyvias augalų kompozicijas? Mūsų stačiakampiuose vazonuose ir sodinukuose tilps visi jūsų darbai. Stačiakampiai indai suteikia daugiau vietos namų ir balkonų augalų grožiui atskleisti. Jie patys taip pat yra dekoratyvūs - nebereikia nuobodžių, paprastų dėžučių!

Ar ketinate įrengti žolelių sodą prie savo virtuvės palangės? Ilgas puodelis „Coubi“ su lėkštute / padėkliuku sudaro puikias auginimo sąlygas visoms žolelėms. Pažvelkite į mūsų dvigubus žolelių vazonėlius, apvalius „Limes Dublo“ ir kvadratinius „Twins Cube“, kuriuos galima rasti kavinės latte, baltos, fuksijos-rožinės, koralų raudonos ir laimo žalios spalvos. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite įvairių intriguojančių formų ir spalvų kaktusų vazonus. Ilgas 49 x 17 cm dydžio „Ratolla“ sodinukas su lėkštute suteikia pakankamai vietos auginti kelių rūšių dekoratyvinius sukulentus, spalvingus kolio veisles ar gebenes. Jo nuostabus, rotango raštas suteiks jaukumo kiekviename interjere. Pasirinkite didesnius balkonų ir terasų modelius, pvz., Klasikinį ilgą 60 cm ilgio lauko terasą „Terra“ ar elegantišką 19 x 56 cm „Begonia“ gėlių sodinuką. Užsisakykite didelį ir tvirtą 77 cm ilgio konteinerį „Respana Planter Low Home Garden“ visoms specialioms užduotims atlikti. Ten galėtumėte užsiauginti dekoratyvinį varpinę ir aitriąją papriką, kokteilinius pomidorus ir jaunų lapų salotas. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų dekoratyvinių puodų apvalkalų, skirtų stačiakampiams vazonams, pasirinkimą. Neišmeskite apleistų, bet vis dar veikiančių balkonų dėžių. Galite jį paslėpti ilgame „Sahara Petit“ apvalkale arba „Bella“, „Nėriniai“ ar „Miesto“ apvalkale su tinkleliu. Laikas susipažinti su mūsų plačiu dydžių ir spalvų asortimentu.

Mes raginame greitai ir patogiai apsipirkti internete. Niekur kitur nerasite tokio plataus produktų pasirinkimo už tokias konkurencingas kainas!