• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Stačiakampiai vazonai ir sodinukai

Turite daug kūrybinių idėjų? Norite patys sukurti originalias, dekoratyvias augalų kompozicijas? Mūsų kategorija Stačiakampiai vazonai ir sodinukai yra puikiai tinkama visiems jūsų sumanymams. Šie stačiakampiai konteineriai suteikia daug vietos, todėl jūsų namų ir balkono augalai atrodo dar graziau. Be to, patys savaime jie yra dekoratyvūs, todėl nebeatrodys kaip nuobodūs, paprasti dėžės!

Planuojate įrengti prieskoninių augalų daržą ant virtuvės palangės? Ilgas “Coubi” vazonas su padėklu yra puikus pasirinkimas, sudarydamas puikias sąlygas visų rūšių prieskoninėms žolėms augti. Pažvelkite į mūsų dvigubus prieskoninių žolelių vazonus: apvalus “Limes Dublo” ir kvadratinis “Twins Cube”, galimi kavos su pienu, balti, fuksijos rožiniai, koralinės raudonos ir citrinų žalios spalvos variantai. Be to, mūsų parduotuvėje rasite praktiškus kaktusų vazonus įvairiomis intriguojančiomis formomis ir spalvomis. 49 x 17 cm dydžio “Ratolla” sodinukas su padėklu suteikia pakankamai vietos keliose ornamentinėms sausaugių rūšims, spalvingoms koliūsų veislėms ar pušiniams augalams sodinti. Jo nuostabus ratano raštas pridės jaukumo bet kuriam interjerui. Rinkitės didesnius modelius balkonams ir terasoms, pavyzdžiui, klasikinį 60 cm ilgio “Terra” lauko sodinuką ar elegantišką 19 x 56 cm “Begonia” gėlių vazoną. Užsisakykite didelį ir tvirtą 77 cm ilgio “Respana Planter Low Home Garden” konteinerį visiems ypatingiems uždaviniams. Jame galėsite auginti ornamentinius paprikus, pomidorus-cheri ir jaunus salotų lapus. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų stačiakampių vazonų apdailos pasirinkimą. Neišmeskite susidėvėjusių, tačiau vis dar tinkamų naudoti balkoninių dėžių. Jūs galite jas paslėpti prabangiame “Sahara Petit” ilgame apvalkale arba pasirinkti “Bella”, “Lace” ar “City” apvalkalus su tinklo apdaila. Atėjo laikas susipažinti su mūsų plačia dydžių ir spalvų asortimentu.

Kviečiame jus apsipirkti greitai ir patogiai internetu. Kur kitur nei čia nerandate tokios plačios produktų gamos už taip konkurencingą kainą!