Dikdörtgen saksılar ve ekiciler

Fikirlerle mi başlıyorsunuz? Kendi başınıza özgün, dekoratif bitki kompozisyonları yaratmak ister misiniz? Dikdörtgen saksılarımız ve ekicilerimiz tüm kreasyonlarınızı barındırır. Dikdörtgen kaplar, ev ve balkon bitkilerinin güzelliğini ortaya çıkarmak için daha fazla alan sağlar. Kendi başlarına da süslüyorlar - artık sıkıcı, düz kutular yok!

Mutfak pencerenizde bir bitki bahçesi kurmayı düşünüyor musunuz? Bir tabak / tepsi ile uzun "Coubi" saksı, tüm otlar için mükemmel büyüme koşulları sağlar. Cafe latte, beyaz, fuşya-pembe, mercan kırmızısı ve kireç yeşili renklerinde mevcut olan çift bitki saksılarımıza, yuvarlak “Limes Dublo” ve kare “Twins Cube” a bir göz atın. Ayrıca mağazamızda birçok ilginç form ve renkte fonksiyonel kaktüs kapları bulacaksınız. Bir daire ile uzun 49 x 17 cm “Ratolla” ekici, çeşitli süs sulu meyveler, renkli coleus çeşitleri veya sarmaşık türlerini yetiştirmek için yeterli alan sağlar. Muhteşem, rattan deseni her iç mekana rahatlık katacak. Balkonlar ve teraslar için daha büyük modeller seçin, örneğin klasik uzun dış mekan 60 cm “Terra” ekici veya zarif 19 x 56 cm “Begonia” çiçek ekici. Tüm özel görevler için büyük ve sağlam 77 cm uzunluğunda “Respana Ekici Low Home Garden” konteyneri sipariş edin. Orada genç yapraklar için süs çanı ve kırmızı biber, kokteyl domates ve marul yetiştirebilirsiniz. Online mağazamız dikdörtgen kaplar için geniş bir dekoratif kap kovanı yelpazesi sunmaktadır. Eski püskü görünümlü, yine de işlevsel balkon kutularını atmayın. Şık “Sahara Petit” uzun gövdesinde veya örgü benzeri kaplamalı “Bella”, “Lace” veya “City” gövdelerinde saklayabilirsiniz. Geniş boyut ve renk çeşitliliğimizi tanımanın zamanı geldi.

Hızlı ve rahat bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapmanızı öneririz. Bu kadar geniş bir ürün seçimini başka hiçbir yerde bu kadar rekabetçi fiyatlarla bulamazsınız!