• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Potitaimede väetised

Potitaimede väetised on saadaval meie veebipoes mitmesugustes vormides ja tüüpides. Kui otsite nõu, kas valida granuleeritud mineraalväetis või vedel orgaaniline taimeväetis, olete jõudnud õigesse kohta. Meie veebipood pakub parimate saadaolevate potitaimede väetiste, lisandite ja kosmeetika valikut, mis sobivad dekoratiivsete lehtede ja rikkalikult õitsevate taimede jaoks.

Kasvatate kodus orhideesid? Kaaluge kontsentreeritud "Zielony Dom" orhideede väetist mugavas pudelis, populaarset ja kõrgelt hinnatud Florovit orhideede väetist või Compo Orchid Power taime toitu, mis on saadaval ühekordselt kasutatavates praktilistes aplikaatorites. Agrecoli Datura (kuraditoru) geelväetis aitab teil hoolitseda nende kaunite lillede eest, samas kui Substrali kontsentreeritud kaktuseväetis (valmistamiseks 35 liitrit valmis lahust) võimaldab teil oma sukulente õigesti hooldada.

Kui teie elutuba on kaunistatud suurejooneliste washingtonia, neanthe bella palmide või datlipalmidega, peate kindlasti investeerima Florovit Palm, Yucca ja Dracaena väetisesse. Soovitame ka mitmekülgseid ja väga efektiivseid "Zielony Dom" Kõik-ühes väetisvarraste või suurepärast orgaanilist Biohumus vermikomposti Agrecolilt.

Meie potitaimede väetiste põhjalikud kirjeldused ja spetsifikatsioonid aitavad teil teha õige valiku. Kas vajate lisateavet? Lihtsalt klõpsake toote pildil või nime. Iga kirjeldus näitab väetise tüüpi, millistele taimedele see on soovitatav ja milliseid tulemusi võite selle kasutamisest oodata. Kas olete juba leidnud oma lemmiku? Lisage see ostukorvi ja jätkake maksmist või uurige meie teisi osakondi. Oleme siin, et aidata teil koduste potitaimede süstemaatilist ja põhjalikku hooldust teha. Kvaliteetne potitaimede väetis on teie sõnajala, viigipuu, orhidee ja palmide kollektsiooni suurepärase välimuse alus. Teeme selle saavutamise võimalikuks ja taskukohaseks! Avastage rohkem meie pakkumise kohta - see on tõesti mõistlik otsus!