• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Potaugu mēslojums

Augu podu mēslojumi ir pieejami mūsu tiešsaistes veikalā dažādās formās un veidos. Ja jūs meklējat padomus par to, vai izvēlēties granulētas minerālmēslus vai šķidru organisko augu barību, jūs esat iegājis pareizajā vietā. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā izvēlēties no labākajiem augu podu mēslojumiem, ieskaitot piedevas un kosmētiku dekoratīviem lapkoku augiem un tiem, kas zied bagātīgi.

Vai jūs audzējat mājās orhidejas? Apmeklējiet koncentrēto "Zielony Dom" orhideju mēslojumu ērtā pudelē, populāro un augsti vērtēto Florovit orhideju mēslojumu vai Compo Orchid Power augu barību, ko pārdod ērtās vienreizējās lietošanas aplikatoros. Agrecol Datura (vellēna trompeta) želejas mēslojums palīdzēs jums rūpēties par šiem skaistajiem ziediem, bet Substral koncentrētais kaktusu mēslojums (piedevas 35 litriem gatavas šķīdināšanas) ļaus pareizi audzēt jūsu sukulentus.

Ja jūsu dzīvojamā telpa ir iekrāsota ar lieliskām washingtonia, neanthe bella palmēm vai datlu palmēm, noteikti ir jāiegulda Florovit Palm, Yucca un Dracaena mēslā. Mēs arī iesakām daudzpusīgās un ļoti efektīvās "Zielony Dom" Vispārējās mēslošanas stieņus, kā arī izcilu organisko Biohumus vermikompostu no Agrecol.

Detalizētas mūsu augu podu mēslojumu apraksti un specifikācijas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli. Ja jums nepieciešama papildu informācija, vienkārši noklikšķiniet uz produkta attēla vai nosaukuma. Katrs apraksts norāda uz mēslojuma veidu, kuriem augiem tas ir ieteicams, un kādas rezultātus varat gaidīt, izmantojot to. Vai jau esat atradis savu iecienīto? Pievienojiet to grozam un turpiniet apmaksu vai izpētiet citas mūsu nodaļas. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums sistēmiski un visaptveroši rūpēties par savām augu podu mājās. Augu podu mēslojums augstas kvalitātes ir lieliskas izskata papardes, figu koku, orhideju un palmju kolekcijas pamats. Mēs padaram to iespējamu un pieejamu! Uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumu - tas ir lēmums, kas tiešām ir saprātīgs!