• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vazoninių augalų trąšos

Kruopščiai išrinkti augalų trąšos yra mūsų internetinėje parduotuvėje įvairių formų ir rūšių. Jei ieškote patarimų dėl to, ar turėtumėte rinktis granuliuotas mineralines trąšas arba skystą organinę augalų maistą, esate tinkamoje vietoje. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo didžiausio kokybės augalų trąšų, įskaitant priedus ir kosmetiką puikiai tikslioms dekoratyvinėms lapinėms augalams ir gausiai žydintiems augalams.

Ar auginate namuose orchidėjas? Svarstykite koncentruotą "Zielony Dom" orchidėjų trąšą patogioje buteliuko pakuotėje, populiarią ir labai vertinamą Florovit orchidėjų trąšą arba Compo Orchid Power augalų maistą, parduodamą patogiose vienkartinėse aplikatorinėse pakuotėse. Agrecol Datura (velnio trimitas) gelinis trąšos padės jums rūpintis šiais gražiais gėlynais, o Substral koncentruota kaktusų trąša (užteks 35 litrų paruoštos priemonės) leis jums tinkamai auginti savo sukulentus.

Jei jūsų gyvenamoji patalpa puoši puikiomis washingtonia, neanthe bella palmėmis ar datuliniu palmėmis, jums tikrai reikės investuoti į Florovit Palm, Yucca ir Dracaena trąšą. Taip pat rekomenduojame universalias, lengvai naudojamas ir ypatingai efektyvias "Zielony Dom" Viso naudojimo trąšų lazdelės arba puikią, ekologišką Biohumus vermikompostą iš Agrecol.

Išsami aprašymai ir specifikacijos mūsų augalų trąšoms puikiai jums padės pasirinkti tinkamą variantą. Jei reikia daugiau informacijos, tiesiog spustelėkite ant produkto nuotraukos ar pavadinimo. Kiekvienas aprašymas nurodo trąšų tipą, kam jos rekomenduojamos augalui ir kokius rezultatus galite tikėtis naudojant jas. Ar jau radote savo mėgstamą variantą? Pridėkite jį į krepšelį ir atlikite apmokėjimą arba naršykite per kitus skyrius. Mes esame čia, kad jums padėtume sistemingai ir išsamiai rūpintis namų augalais. Aukštos kokybės augalų trąša yra puikios išvaizdos jūsų paparčių, figmedžių, orchidėjų ir palmių kolekcijos pagrindas. Mes tai padarome įmanoma ir prieinama! Daugiau sužinokite apie mūsų pasiūlymą - tai sprendimas, kuris tikrai turi prasmę!

5.40
5.75