• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Roosiväetised

Roosiväetised vabastavad teid dilemmadest seoses teie aias valitsevate põõsaste nõuetekohase täiendamisega. Kas peaksite valima orgaanilise või mineraalväetise? Kas vedelik või granuleeritud toimib kiiremini? Kas peaksin otsima koheseid tulemusi või pikaajalist jõudlust? Aitame teil vastata neile ja teistele väetamisega seotud küsimustele.

See on tõesti lihtne: valige allolevast loendist toode, klõpsake või puudutage selle nime ja lugege meie poolt teile ettevalmistatud kirjeldust. Need omadused ütlevad teile kõike, mida peaksite teadma toote toimivuse ja tulemuste kohta. See võimaldab teil valida toote, mis vastaks kõigile teie nõuetele ja ootustele. Meie aiapood esitleb uhkusega laia valikut suurepäraseid roosiväetisi juhtivatelt taimekaitsevahendite tootjatelt. Kõik siin saadaval olevad tooted on originaalsed, sertifitseeritud kaubad, mis vastavad rangetele ELi nõuetele.

Pakume tippkvaliteediga granuleeritud roosiväetisi, näiteks väikeste ja suurte pakkidena Targeti mikrotoitainetega roosiväetist, Agrecoli Rose Hortifoska (fosforkaaliumväetis aiataimedele), Substali pikaajalist roosiväetist ja Floroviti "100" dni "(100 päeva) rooside ja teiste õistaimede väetis. Kahte viimast saab rakendada ainult iga 3 kuu tagant. Kui teie õitsvatel põõsastel on tähnilised lehed, need kipuvad kolletuma ja annavad vähe või üldse mitte õisi, toetage neid valmiskujul "Magiczna Siła" (Maagiline jõud) avariiroosiväetisega Substral või rooside ja õistaimede väetisega Zielony Domist. - kasutamiseks kastekann. Meil on ka tõhusaid makro- ja mikrotoitainetega vedelaid kontsentraate, mida saab kasutada iga jootmise ajal, et ergutada roose veelgi rikkalikumalt õitsema - heitke pilk Target'i vedelale roosiväetisele "Okazałe Kwiaty" (ülevoolavad lilled) ja Agrecolile Vedel kontsentreeritud roosiväetis.

Võrrelge meie hindu teiste veebipoodidega, tehke tellimus, kasutage tasuta kohaletoimetamise võimalust ja ostke kulutõhusalt, kiiresti ja mugavalt. Teeme selle võimalikuks - veenduge ise ja liituge meie rahulolevate püsiklientide ridadega!