• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Roosiväetised

Roosiväetised on vastus küsimustele seoses teie aeda valitsevate põõsaste õige toitainetega varustamisega. Kas eelistate orgaanilist või mineraalväetist? Kas vedel või graanulväetis on kiiremate tulemuste saamiseks parem? Kas peaksite valima kohe nähtavad tulemused või pikaajalise jõudluse? Oleme siin, et aidata teil neile ja teistele väetamisega seotud küsimustele vastata.

Õige toote valimine on lihtne: sirvige allpool olevat loendit, klõpsake või puudutage toote nime ja lugege meie teile koostatud üksikasjalikku kirjeldust. Need kirjeldused annavad olulist teavet toote jõudluse ja tulemuste kohta, võimaldades teil valida selle, mis vastab kõikidele teie nõuetele ja ootustele. Meie veebipood pakub uhkusega laia valikut kvaliteetseid roosiväetisi juhtivatelt taimehooldustoodete tootjatelt. Kõik tooted on originaalsed, sertifitseeritud ja vastavad rangematele ELi standarditele.

Pakume esmaklassilisi graanulväetisi nagu "Target" Roosiväetis mikroelementidega erinevates pakendisuurustes, Agrecoli Roos Hortifoskat (fosfori-kaaliumväetist aia taimedele), Substali Pikaajalist Roosiväetist ja Floroviti "100 päeva" väetist roosidele ja teistele õitsvatele taimedele, mida tuleb kanda ainult iga kolme kuu tagant. Kui teie õitsvad põõsad näitavad lehtedel laike, muutuvad kollaseks või annavad vähe või üldse mitte lilli, proovige Substrali "Maagilise Jõu" Hädaolukorra Roosiväetist või Zielony Domi Roosi- ja õitsvate taimede väetist kasutusvalmis kastmisannuse kujul. Pakume ka efektiivseid vedelaid kontsentraate makro- ja mikroelementidega, mida kasutatakse igal kastmisel, julgustades roose rikkalikult õitsema - vaadake "Target" "Lopsakad Lilled" Vedelat Roosiväetist ja Agrecoli Vedelat Kontsentreeritud Roosiväetist.

Võrrelge meie hindu teiste veebipoodide hindadega, esitage tellimus, nautige tasuta kohaletoimetamist ja ostke kulutõhusalt, kiiresti ja mugavalt. Kogege meie teenust ja liituge meie rahulolevate püsiklientide kogukonnaga!