• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Rožu mēslojums

Rozes mēsas ir atbilde uz dilemmām, kas saistītas ar pareizo krūmu papildināšanu, kas valda jūsu dārzā. Vai izvēlaties organisko vai minerālu mēslu? Vai šķidrs vai graudains mēsls ir labāks ātrākiem rezultātiem? Vai jums vajadzētu izvēlēties nekavējoties redzamos rezultātus vai ilgstošu veiktspēju? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums atbildēt uz šiem un citiem mēslošanas jautājumiem.

Pareizā produkta izvēle ir vienkārša: pārlūkojiet zemāk esošo sarakstu, noklikšķiniet vai pieskarieties produkta nosaukumam un izlasiet mūsu jums sagatavoto detalizēto aprakstu. Šie apraksti sniedz būtisku informāciju par produkta veiktspēju un rezultātiem, ļaujot jums izvēlēties to, kas atbilst visiem jūsu prasībām un cerībām. Mūsu tiešsaistes dārza veikals ar lepnumu piedāvā augstas kvalitātes rožu mēslus no vadošajiem augu kopšanas produktu ražotājiem. Visi produkti ir oriģināli, sertificēti un atbilst stingriem ES standartiem.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes graudainus rožu mēslus, piemēram, "Target" rozēm ar mikroelementiem dažādās iepakojuma izmēros, Agrecol "Rose Hortifoska" (fosfora-kālija mēsli dārza augiem), Substal ilgstošo rožu mēslu un Florovit "100 dienas" mēsli rozēm un citiem ziediem, kurus ir nepieciešams uzklāt tikai reizi trīs mēnešos. Ja jūsu ziedošie krūmi ir plankumaini, dzelteni vai ražo maz vai vispār neziedus, izmēģiniet Substral "Magic Power" steidzamas palīdzības rozēm vai Zielony Dom rozēm un ziedošiem augiem gatavā izsmidzināšanas pudeles formā. Mēs piedāvājam arī efektīvus šķidro koncentrātu ar makro- un mikroelementiem, ko izmanto katru laistīšanas reizi, veicinot rozēm bagātāku ziedēšanu - iepazīstieties ar "Target" "Liels ziedi" šķidro rozēm un Agrecol šķidro koncentrēto rozēm.

Salīdziniet mūsu cenas ar citu tiešsaistes veikalu cenām, veiciet pasūtījumu, izmantojiet bezmaksas piegādi un iepērkieties izmaksu ziņā efektīvi, ātri un ērti. Iepazīstiet mūsu pakalpojumus un pievienojieties mūsu apmierināto pastāvīgo klientu kopienai!