• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Rožu mēslojums

Rožu mēslojums atbrīvos jūs no dilemmām par pareizu krūmu papildināšanu, kas valda pār jūsu dārzu. Vai jums vajadzētu izvēlēties organisko vai minerālmēslu? Vai šķidrums vai granulēts darbosies ātrāk? Vai man vajadzētu sasniegt tūlītējus rezultātus vai ilgstošu sniegumu? Mēs palīdzēsim jums atbildēt uz šiem un citiem ar apaugļošanu saistītiem jautājumiem.

Tas ir patiešām viegli: izvēlieties produktu no saraksta zemāk, noklikšķiniet uz tā vai pieskarieties tā nosaukumam un izlasiet aprakstu, kuru jums esam sagatavojuši. Šīs īpašības jums pateiks visu, kas jums jāzina par produkta veiktspēju un rezultātiem. Tas ļauj jums izvēlēties produktu, kas atbilstu visām jūsu prasībām un cerībām. Mūsu tiešsaistes dārza veikals lepojas ar plašu izcilu rožu mēslojuma izvēli no vadošajiem augu kopšanas līdzekļu ražotājiem. Visi šeit pieejamie produkti ir oriģinālas, sertificētas preces, kas atbilst stingrām ES prasībām.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes granulētus rožu mēslojumus, piemēram, rožu mēslojumu ar mikroelementiem no Target mazos un lielos iepakojumos, Rose Hortifoska (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem) no Agrecol, ilgstošo rožu mēslojumu no Substal un Florovit's 100 dni "(100 dienas) mēslojums rozēm un citiem ziedaugiem. Divus pēdējos var piemērot tikai ik pēc 3 mēnešiem. Ja jūsu ziedošajiem krūmiem ir plankumainas lapas, tie mēdz dzeltēt un ražo maz ziedu, vai arī tos vispār nav, atbalstiet tos ar "Magiczna Siła" (burvju spēks) avārijas rožu mēslojumu no Substral vai rožu un ziedu augu mēslojumu no Zielony Dom gatavā veidā. -lai lietotu laistīšanas kannu. Mums ir arī efektīvi šķidrie koncentrāti ar makro un mikroelementiem, kurus var izmantot katrā laistīšanas reizē, lai rosinātu rozes vēl bagātīgāk uzziedēt - apskatiet Target šķidro rožu mēslojumu "Okazałe Kwiaty" (Exuberant Flowers) un Agrecol Šķidrais koncentrētais rožu mēslojums.

Salīdziniet mūsu cenas ar citiem tiešsaistes veikaliem, veiciet pasūtījumu, izmantojiet bezmaksas piegādes iespējas un iepirkieties rentabli, ātri un ērti. Mēs to darām - pārliecinieties paši un pievienojieties mūsu apmierināto pastāvīgo klientu pulkam!

Rožu mēslojums - skatīt pumpurus - Target® - 150 g - -10%
5.33 5.93
Akcijabeidzas
Rožu un ziedaugu mēslojums - Florovit® - 1 kg - -10%
8.60 9.55
Akcijabeidzas
Minerālu rožu mēslojums - Compo® - 1 l - -10%
10.42 11.58
Akcijabeidzas
Ilgstošs rožu mēslojums - iedarbība līdz 6 mēnešiem - Compo® - 1 kg - -10%
10.44 11.60
Akcijabeidzas
Rožu mēslojums ar mikroelementiem - Target® - 1 kg - -10%
11.54 12.83
Akcijabeidzas
Ilgstošs rožu mēslojums - Substral® - 300 g - -10%
11.61 12.90
Akcijabeidzas
"100 dni" (100 dienas) Ilgstošs rožu mēslojums - Substral® - 1 kg - -10%
16.23 18.03
Akcijabeidzas
Mikorizāla vakcīna pret rozēm - -10%
18.23 20.25
Akcijabeidzas
Rožu mēslojums ar mikroelementiem - Target® - 4 kg - -10%
25.13 27.92
Akcijabeidzas