• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rožių trąšos

Rožių trąšos yra atsakas į dėmesį keliančias dilemas, susijusias su tinkamu krūmų papildymu, kurie viešpatauja jūsų sodui. Ar pasirenkate organinę arba mineralinę trąšą? Ar skystoji arba granulinė trąša yra geresnė greitesniems rezultatams? Ar turėtumėte rinktis nedelsiamus rezultatus ar ilgalaikį našumą? Mes esame čia, kad padėtume jums atsakyti į šiuos ir kitus trąšinimo klausimus.

Teisingo produkto pasirinkimas yra paprastas: naršykite žemiau esančiame sąraše, spustelėkite arba palieskite produkto pavadinimą ir perskaitykite mūsų jums parengtą išsamų aprašymą. Šie aprašymai suteikia svarbią informaciją apie produkto našumą ir rezultatus, leisdami jums pasirinkti jį, atitinkantį visus jūsų reikalavimus ir lūkesčius. Mūsų internetinės sodo prekybos parduotuvė didžiuojasi platų pasirinkimu aukštos kokybės rožių trąšų iš pirmaujančių augalų priežiūros gamintojų. Visi produktai yra originalūs, sertifikuoti ir atitinka griežtus ES standartus.

Siūlome aukštos kokybės granulines rožių trąšas, tokius kaip "Target" Rožių trąša su mikroelementais skirtingais pakuotės dydžiais, Agrecol "Rose Hortifoska" (fosforo-kalio trąša sodiniam augalui), Substal "Ilgalaikė Rožių trąša" ir Florovit "100 dni" (100 dienos) trąšą rožėms ir kitiems žydinčiems augalams, kurie reikalauja tik kas tris mėnesius. Jei jūsų žydinčios krūmai turi dėmių ant lapų, geltonėja arba duoda nedaug arba visai nežiedų, išbandykite Substral "Magišką jėgą" skubios pagalbos rožių trąšą arba "Zielony Dom" rožių ir žydinčių augalų trąšą pasiruošus vandens purkštukui. Taip pat siūlome efektyvius skystus koncentratus su makro- ir mikroelementais, naudojamus kiekvieną laistymo kartą, skatinantys rožes žydioti gausiau - pažiūrėkite į "Target" "Gausūs žiedai" skystą rožių trąšą ir Agrecol skystą koncentruotą rožių trąšą.

Palyginkite mūsų kainas su kitų internetinių parduotuvių kainomis, padarykite užsakymą, mėgaukitės nemokamu pristatymu ir apsipirkite ekonomiškai, greitai ir patogiai. Patirkite mūsų paslaugas ir prisijunkite prie mūsų patenkintų pastovių klientų bendruomenės!