• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Rožių trąšos

Rožių trąšos išlaisvins jus iš dilemų dėl tinkamo jūsų sode karaliaujančių krūmų papildymo. Ar turėtumėte rinktis organines ar mineralines trąšas? Ar skystis ar granuliuotas veiks greičiau? Ar turėčiau siekti neatidėliotinų rezultatų ar ilgalaikio pasirodymo? Mes padėsime jums atsakyti į šiuos ir kitus su tręšimu susijusius klausimus.

Tai tikrai lengva: pasirinkite produktą iš žemiau esančio sąrašo, spustelėkite arba bakstelėkite jo pavadinimą ir perskaitykite mūsų parengtą aprašymą. Šios savybės jums pasakys viską, ką turėtumėte žinoti apie produkto našumą ir rezultatus. Tai leidžia pasirinkti produktą, kuris atitiktų visus jūsų reikalavimus ir lūkesčius. Mūsų internetinė sodo parduotuvė su pasididžiavimu pristato platų puikių rožių trąšų pasirinkimą iš pirmaujančių augalų priežiūros produktų gamintojų. Visi čia esantys produktai yra originalios, sertifikuotos prekės, atitinkančios griežtus ES reikalavimus.

Mes siūlome aukščiausios kokybės granuliuotas rožių trąšas, tokias kaip „Target“ rožių trąša su mikroelementais iš mažų ir didelių pakuočių, „Rose Hortifoska“ (fosforo-kalio trąša sodo augalams) iš „Agrecol“, ilgalaikio rožių trąšų iš „Substal“ ir „Florovit“ „100“. dni "(100 dienų) rožių ir kitų žydinčių augalų trąša. Pastaruosius du galima taikyti tik kas 3 mėnesius. Jei jūsų žydinčiuose krūmuose yra dėmėtų lapų, jie būna geltoni ir nedaug arba visai nedaug žiedų, palaikykite juos paruoštu „Magiczna Siła“ (stebuklinga jėga) avariniu rožių trąšomis iš Substral arba rožių ir žydinčių augalų trąšomis iš Zielony Dom. - naudoti laistytuvą. Mes taip pat turime efektyvių skystų koncentratų su makro- ir mikroelementais, kuriuos galima naudoti kiekvieną kartą laistant, kad paskatintume rožes dar labiau žydėti. Pažvelkite į „Target“ skystų rožių trąšas „Okazałe Kwiaty“ („Exuberant Flowers“) ir „Agrecol“. Skystas koncentruotas rožių trąšas.

Palyginkite mūsų kainas su kitomis internetinėmis parduotuvėmis, atlikite užsakymą, pasinaudokite nemokamo pristatymo galimybe ir apsipirkite ekonomiškai, greitai ir patogiai. Mes tai leidžiame - įsitikinkite patys ir įsitraukite į mūsų patenkintų nuolatinių klientų gretas!

Rožių trąšos - pumpurų žvilgsnis - Target® - 150 g - -10%
5.33 5.93
Pasiūlymas baigiasi
Skystas rožių trąša - „Didelės gėlės“ - Target® - 1 litras - -10%
7.02 7.80
Pasiūlymas baigiasi
Rožių ir žydinčių augalų trąšos - Florovit® - 1 kg - -10%
8.60 9.55
Pasiūlymas baigiasi
Mineralinės rožių trąšos - Compo® - 1 l - -10%
10.42 11.58
Pasiūlymas baigiasi
Rožių trąšos su mikroelementais - Target® - 1 kg - -10%
11.54 12.83
Pasiūlymas baigiasi
Ilgalaikis rožių trąša - Substral® - 300 g - -10%
11.61 12.90
Pasiūlymas baigiasi
„100 dni“ (100 dienų) Ilgalaikės rožių trąšos - Substral® - 1 kg - -10%
16.23 18.03
Pasiūlymas baigiasi
Mikorizinė vakcina nuo rožių - -10%
18.23 20.25
Pasiūlymas baigiasi
Rožių trąšos su mikroelementais - Target® - 4 kg - -10%
25.13 27.92
Pasiūlymas baigiasi