• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ziedoši augu mēslošanas līdzekļi

Ziedošo augu mēslojumiem ir viens mērķis - veicināt augus ražot vairāk pumpuru, tādējādi nodrošinot ilgāku un bagātīgāku ziedēšanu pateicoties optimālai barības vielu pievienošanai. Mūsu veikalā pieejamie produkti piešķirs jūsu augiem lielisku dzīvotspēju un ziedēšanas jaudu. Pareizi baroti ziedoši augi ir veseli, stipri, dzīvi krāsoti un perfekti izmērā. Lai sasniegtu šādus rezultātus, lietojiet tikai oriģinālus, sertificētus ziedošo augu mēslojumus. Visu šo produktu sarakstu atradīsiet zemāk.

Mēs īpaši iesakām šķidro mēslojumu "Morze Kwiatów" (Ziedu Jūra), kas ir bagāts ar kāliju, un šķidro rožu mēslojumu "Okazale Kwiaty" (Krāšņie Ziedi). Tāpat apsveriet rododendru mēslojumu "Bujne Kwitnienie" (Bagātīgā Ziedēšana) un dažādus citus Target produktus. Mūsu nepārspējamā izvēle ietver augstākās kvalitātes Florovit augu barības (piemēram, Datura mēslojumu ilgstošai ziedēšanai, gerāniju mēslojumu un mēslojumu klematīdēm un citiem ziedošiem kāpšaugiem), uzticamus Agrecol mēslojumus (piemēram, dārza stīgmāju un vijolīšu mēslojumu, pakārto petūniju mēslojumu) un Biopon sortimentu (ieskaitot ilgstošas tabletes, šķidros koncentrātus un efektīvus pulverus ziedošiem augiem). Ja jūs interesē inovatīvi risinājumi, izmēģiniet "Zielony Dom" rožu un ziedošo augu mēslojumu gatavā laistīšanas kannā. Šis trauks ir aprīkots ar savienojumu dārza šļūtenei, ļaujot to tieši pielietot augiem laistot!

Šis ir tikai neliels ieskats tajā, ko piedāvājam - mūsu veikalā ir pieejami šie un daudzi citi izcilie ziedošo augu mēslojumi par konkurētspējīgām cenām, ar pieejamu piegādi mājās. Sekojiet līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem un sezonas izpārdošanām! Neatkarīgi no tā, vai audzējat ziedošus augus dārzā, balkonā vai dzīvojamās istabas palodzē, mūsu veikalā atradīsiet vislabāk piemērotos mēslojumus jūsu augu vajadzībām. Iepērcieties tiešsaistē ar pilnīgu apmierinātības garantiju no savas mājas ērtībām!