• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Õistaimede väetised

Õistaimede väetised on suunatud ühele eesmärgile - ergutada taimi tootma rohkem pungi, võimaldades seeläbi pikemat ja ohtramalt õitsemist optimaalse toitainete lisamise kaudu. Meie poes saadaval olevad tooted annavad teie taimedele suurepärase elujõu ja õitsemisvõime. Korralikult toidetud õistaimed on tervislikud, tugevad, erksavärvilised ja täiusliku suurusega. Selliste tulemuste saavutamiseks kasutage ainult originaalseid, sertifitseeritud õistaimede väetisi. Nende toodete täieliku nimekirja leiate allpool.

Soovitame eriti vedelväetist "Morze Kwiatów" (Õite Meri), mis on rikas kaaliumi poolest, ja vedelat roosiväetist "Okazale Kwiaty" (Uhked Lilled). Kaaluge ka rododendroni väetist "Bujne Kwitnienie" (Rohke Õitsemine) ja mitmesuguseid teisi Target tooteid. Meie võrdlematu valik hõlmab tipptasemel Florovit taimetoite (nagu Datura väetis pikendatud õitsemiseks, pelargooniväetis ja väetis klematistele ning teistele õitsevatele ronitaimedele), usaldusväärseid Agrecol väetisi (näiteks aed-pansy ja kannikese väetis, rippuvate petuuniate väetis) ja Bioponi tootevalikut (sh pikaajalised tabletid, vedelad kontsentraadid ja tõhusad pulbrid õistaimedele). Kui olete huvitatud innovaatilistest lahendustest, proovige "Zielony Dom" roosi- ja õistaimede väetist valmiskastekannus. See anum on varustatud aia vooliku ühendusega, mis võimaldab seda otse taimedele kastmisel rakendada!

See on vaid väike osa sellest, mida pakume - meie poes on saadaval need ja paljud teised suurepärased õistaimede väetised konkurentsivõimeliste hindadega, taskukohase kodu kohaletoimetamisega. Jääge kursis meie eripakkumiste ja hooajaliste allahindlustega! Olenemata sellest, kas kasvatate õistaimi aias, rõdul või elutoa aknalaual, leiate meie poest teie taimede vajadustele kõige paremini sobivad väetised. Ostke internetis täieliku rahulolu garantiiga mugavalt oma kodust!