• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Žydinčių augalų trąšos

Gėlių augalų trąšos siekia vieno tikslo - skatinti augalus gaminti daugiau pumpurų, taip užtikrinant ilgesnį ir sodresnį žydėjimą dėka optimalaus maistinių medžiagų papildymo. Mūsų parduotuvėje prieinami produktai suteiks jūsų augalams puikų gyvybingumą ir žydėjimo galią. Tinkamai maitinami žydintys augalai yra sveiki, tvirti, ryškiai spalvoti ir tobulai išaugę. Norėdami pasiekti tokius rezultatus, naudokite tik originalias, sertifikuotas gėlių augalų trąšas. Visą šių produktų sąrašą rasite žemiau.

Mes ypač rekomenduojame skystąsias trąšas "Morze Kwiatów" (Gėlių Jūra), turtingas kalio, ir skystą rožių trąšą "Okazale Kwiaty" (Išraiškingos Gėlės). Taip pat apsvarstykite rododendrų trąšą "Bujne Kwitnienie" (Gausus Žydėjimas) ir įvairius kitus Target produktus. Mūsų nepakartojama pasiūla apima aukščiausios kokybės Florovit augalų maisto produktus (pvz., Datura trąšą ilgesniam žydėjimui, pelargonijų trąšą, trąšą klematims ir kitiems žydintiems vijokliniams augalams), patikimas Agrecol trąšas (pvz., daržovių ir violetinių augalų trąšą, kabantį petūnijų trąšą) ir Biopon asortimentą (įskaitant ilgalaikes tabletes, skystus koncentratus ir efektyvius miltelius žydintiems augalams). Jei jus domina inovatyvūs sprendimai, išbandykite "Zielony Dom" rožių ir žydinčių augalų trąšą paruoštame laistymo kibire. Šis indas turi jungtį su sodo žarna, leidžiančią trąšą tiesiogiai naudoti augalams laistant!

Tai tik nedidelė dalis to, ką siūlome - mūsų parduotuvėje rasite šias ir daugelį kitų puikių žydinčių augalų trąšų konkurencingomis kainomis su prieinama namų pristatymo paslauga. Sekite mūsų specialius pasiūlymus ir sezoninius išpardavimus! Nesvarbu, ar auginate žydinčius augalus sode, balkone ar svetainės palangėje, mūsų parduotuvėje rasite geriausiai jūsų augalų poreikiams pritaikytas trąšas. Apsipirkite internetu su visiško pasitenkinimo garantija iš savo namų patogumo!

5.45