çizme

Welltonlar iyi bilinen bir koruyucu ayakkabı türüdür. Kimse pratik, fonksiyonel rolü konusunda ikna edilmeye ihtiyaç duymaz. Bu bölüm, dışarıda çalışmak için yüksek kaliteli ayakkabı ve botları kapsar. Farklı renkler ve stiller hayallerinizdeki ürünü bulmanızı sağlar.

Yüksek ayakkabıları olan bahçe ayakkabısı, özellikle sonbaharlar ve kışlar için uygundur, ancak bunları yıl boyu giyebilirsiniz. Yağmura, çamura ve lekelere ve kirlere maruz kaldığınız her yerde çalışmak için ilk tercihiniz lastik lastikler olmalıdır. Bu tür ayakkabıları seçerken, kalın, kaymaz tabanı olduğundan emin olun. Materyal bu konuda önemli bir rol oynar. Dayanıklı, ancak esnek olmalı ve ayakları iyi oturtmalıdır. Mağazamızda mevcut olan en iyi malzemeler - belki de PVC ve EVA'dan imal edilmiş modeller vardır. Kauçuk tabanlı keçe çizmeleri veya doğal keçe ile yalıtılmış welling'ler ikinci seçenektir. Ayaklarınızı sıradan zenginliklerden daha iyi tutarlar. İyi kavrama ve çekiş sağlayan derin basamaklara sahip tabanları var. Bu su geçirmez botlar ayakları sıvı, kir ve soğuktan da korur. Onlar da ayaklar için rahat. Bu ayakkabının alternatifi, Bayan ve gençlerin çıkarılabilir yalıtımlı Luna markalarıdır. Bu, onları hava şartlarına göre ayarlamanıza izin verir. Çamaşır makinelerinde yumuşak yalıtım yıkanabilir.

Su geçirmez, konforlu, emniyetli ve sağlam wellingtonlar ve kauçuk tabanlı keçe botlar iş elbisenizi tamamlayacak. Bahçecilik ve çiftlik işleri ya da ormanda yürüyüşe mükemmel şekilde uyarlar.

Dışarıda çalışmak için bir çift iyi ayakkabı ya da bot ihtiyacınız olan ekipmandır, bu yüzden satın almadan önce uzun süre tereddüt etmeyin. Mağazamız yalıtımlı olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli mutfak modelleri sunmaktadır. Koltuktan rahatça sipariş et ve gerisini bize bırak. Ürün yelpazemize göz atın, yüzlerce ürünümüz sayesinde bahçenizi süsleyin ve geliştirin!