• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Guminiai batai / lietaus batai

Wellingtons yra gerai žinoma apsauginės avalynės rūšis. Niekas neturi būti įsitikinęs dėl savo praktinio, funkcinio vaidmens. Šioje dalyje yra aukštos kokybės avalynė ir batai, skirti dirbti lauke. Skirtingos spalvos ir stiliai leidžia rasti svajonių produktą.

Sodo batai su aukšta batviršiu yra ypač tinkami rudeniams ir žiemoms, tačiau juos galite dėvėti visus metus. Guminiai šuliniai turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas dirbant lietuje, purve ir visose vietose, kur esate veikiami dėmių ir nešvarumų. Rinkdamiesi tokią avalynę, įsitikinkite, kad ji turi storus, neslidžius padus. Medžiaga šiuo atžvilgiu vaidina pagrindinį vaidmenį. Jis turi būti patvarus, tačiau lankstus ir gerai pritaikytas kojoms. Mūsų parduotuvėje yra modelių, pagamintų iš PVC ir EVA - ko gero, iš geriausių medžiagų. Antrasis variantas yra guminiai padangos iš veltinio batų arba šuliniai, izoliuoti natūraliu veltiniu. Jie palaiko jūsų kojas šilčiau nei įprastos sveikatingumo juostos. Jie turi padas su giliais protektoriais, kurie pasižymi gera sukibimu ir sukibimu. Šie neperšlampami batai taip pat apsaugo kojas nuo skysčių, nešvarumų ir šalčio. Jie taip pat yra patogūs kojoms. Alternatyva šiai avalynei yra moteriškos ir jaunimo „Luna“ sveikatingumo juostos su nuimama izoliacija. Tai leidžia juos pritaikyti prie oro sąlygų. Minkštą izoliaciją galima skalbti skalbimo mašinose.

Neperšlampami, patogūs, saugūs ir tvirti sveikatingumo mygtukai ir guminiai padangų veltiniai batai papildys jūsų darbo drabužius. Jie puikiai tinka sodo ir ūkio darbams ar pasivaikščiojimui miške.

Gerų batų ar batų, skirtų darbui lauke, pora yra reikalinga įranga, todėl ilgai nedvejodami prieš pirkdami. Mūsų parduotuvėje yra platus įvairių wellington modelių pasirinkimas, įskaitant izoliuotus. Užsisakykite patogiai iš savo fotelio ir leiskite mums padaryti viską. Naršykite po mūsų asortimentą, papuoškite ir patobulinkite savo sodą šimtų mūsų gaminių dėka!