• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Guminiai batai / lietaus batai

Gumos batai yra gerai žinomas apsauginių batai tipas. Jų praktinės ir funkcionalios savybės yra nepaneigiamos. Šioje dalyje siūlome aukštos kokybės batų uždaruose darbuose, įskaitant įvairias guminių batai spalvas ir stilius, atitinkančius jūsų poreikius.

Aukštakulniai sodinimo batai ypač tinkami rudenį ir žiemą, nors jie gali būti dėvimi visus metus. Gumos batai yra pirmas pasirinkimas dirbant drėgnomis sąlygomis, užtikrinant apsaugą nuo purvo, dėmių ir nešvarumų. Pasirinkdami šiuos batus, būtina pasirinkti tuos, kurių storios, neslystančios padas. Medžiaga yra labai svarbi: ji turėtų būti patvari, bet lanksti, kad gerai tiktų kojai. Turime modelių, pagamintų iš PVC ir EVA – tarp geriausių medžiagų šiam darbui. Be to, siūlome gumos batus su natūralaus vilnos izoliacija. Jie ne tik šildo geriau nei įprasti gumos batai, bet taip pat turi padus su giliais grioveliais puikiam sukibimui ir traukai. Toki batai apsaugo jūsų kojas nuo drėgmės, purvo ir šalčio, užtikrindami didžiausią komfortą. Kitas variantas yra "Luna" gumos batai moterims ir jaunimui su nuimama izoliacija, leidžianti prisitaikyti prie įvairių oro sąlygų. Minkšta izoliacija gali būti skalbiamas skalbykloje.

Mūsų neperšlampantys, patogūs, saugūs ir tvirti gumos batai bei vilnos pagrindo batai puikiai papildys jūsų darbo aprangą, ar dirbate sode, ūkyje ar einate pasivaikščioti miške.

Neverkite svarbos geros lauko avalynės. Mūsų parduotuvėje yra įvairių guminių batai modelių, įskaitant izoliuotus variantus. Pirkite iš savo namų patogumo, o mes pasirūpinsime viskuo kitu. Naršykite mūsų kolekcijoje ir pagerinkite savo sodinimo patirtį dėl mūsų plačios prekių gamos!