• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Aguonų sėklos

Ar kada galvojote auginati aguonų sėklos? Mūsų sodininkystės parduotuvėje galite rasti dvi šio populiarus augalo rūšis - paprastąją aguoną ir Islandijos aguoną. Sėklos, kurias siūlome, yra aukštos kokybės ir puikiai daigosi, nes jos gaunamos išskirtinai iš gerai žinomų tiekėjų. Tai užtikrina sėkmingą auginimą, suteikiant tinkamas auginimo sąlygas.

Paprastoji aguona auga iki 50 cm aukščio ir pasižymi pusdvigubomis ar dvigubomis gėlėmis gyvuose raudonos, baltos, rožinės ar violetinės spalvos atspalviuose, gražinant jūsų sodą visą vasarą. Šis augalas puikiai tinka kaimiškoms sodams, kur jis gali klestėti šalia kitų dekoratyvinių žydinčių augalų ar žolių. Ne tik paprastoji aguona yra gražus sodo gyventojas, bet ji taip pat puikiai tinka pjūties gėlių kompozicijoms, praturtinant tiek jūsų namo aplinką, tiek interjerą. Be to, kai kurios paprastosios aguonos rūšys naudojamos vaistažolėse. Ją galima sėti šalia Islandijos aguonos, kuri žydi nuostabiose baltos, geltonos, oranžinės ar raudonos spalvos atspalviuose. Tie, kurie auga gėlių lovoje ar vazose (atkuriant pjūties aguonų gyvenimo trukmę, nuskendinkite jų stiebų galus karštu vandeniu), tikrai sužavės.

Norėdami klestėti, aguonoms reikia specifinių auginimo sąlygų. Jos mėgsta humuso turtingą, gerai drenuojamą dirvą ir saulėtas vietas. Tačiau net ir turint šiek tiek sodininkystės žinių, aguonų auginimas turėtų būti lengvas.