• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Magoņu sēklas

Vai jūs kādreiz esat apsvarojuši magoņu audzēšanu? Mūsu dārza veikalā jūs varat atrast divas šī populārā auga sugas - parasto magoni un Islandes magoni. Mēs piedāvājam sēklas, kas ir augstas kvalitātes un ar lielisku dīgšanas spēju, jo tās nāk tikai no atzītiem piegādātājiem. Tas nodrošina veiksmīgu audzēšanu, pieņemot, ka tiek ievēroti pareizie audzēšanas apstākļi.

Parastā magone aug līdz 50 cm augstumā un lepojas ar pusdivkārt vai divkārt ziediem spilgtās sarkanā, baltā, rozā vai purpura krāsās, rotājot jūsu dārzu visu vasaru. Šis augs ir ideāli piemērots lauku dārziem, kur tas var augt blakus citiem rotājuma ziedošiem augiem vai zālēm. Parastā magone nav tikai skaista dārza iedzīvotāja, bet tā arī ir ideāli piemērota griezto ziedu kompozīcijām, uzlabojot gan jūsu mājas apkārtni, gan tās interjeru. Turklāt dažas parastās magones šķirnes tiek izmantotas augu medicīnā. To var sēt blakus Islandes magonei, kas zied burvīgās baltā, dzeltenā, oranžā vai sarkanā krāsā. Gan ziedu dobēs, gan vāzēs (atcerieties, lai pagarinātu griezto magoņu mūžu vāzē, iegremdējiet to stumbru galus karstā ūdenī), tie noteikti iespaidos.

Lai magones labi augtu, tām ir nepieciešami noteikti audzēšanas apstākļi. Tām patīk humusa bagāta, labi notekoša augsne un saulainas vietas. Tomēr pat ar nelielu dārzkopības zināšanu, magoņu audzēšanai vajadzētu būt vieglai.