• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Magun seemned

Kas olete kunagi mõelnud unimaguna? Meie aiakauplusest leiate kaks selle populaarse taime liiki - ühine unimaguna ja Islandi unimaguna. Meie kaupluses pakutavad seemned on kõrge kvaliteedi ja hea idanemisvõimega, sest need on pärit ainult tuntud tarnijatelt. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused.

Ühine unimagune kasvab maksimaalselt 50 cm. See arendab poolvardaid või topeltõite, mis võtavad vastu erinevaid värve, punast, valget, roosa või lilla ja kaunistavad teie aeda kogu suve jooksul. See taim sobib suurepäraselt maalähedastele aedadele, kus see võib kasvada koos teiste dekoratiivsete õistaimedega või rohuga. Ühiseid mooniseid võib kasvatada ka lõikelillede jaoks. See kaunistab teie kodu ja selle sisemuse lähedust, samal ajal kui mõningaid mooniseente kasutatakse taimsetes ravimites. Ühist mooni võib külvata koos Islandi unimaga, mis toodab õitsemist erinevatel valge, kollase, oranži või punase toonidel. See õitseb lillepeenardel ja näeb vaasides võrdselt hästi välja (selleks, et pikendada lõigatud moonide vaasi eluiga, peate soojendama nende varred otsas vees).

Pipud vajavad oma aias rohkesti kasvamiseks erilisi kasvutingimusi. Nad eelistavad humoorseid, läbilaskvaid muldasid ja päikesepaistelisi kohti. Sellegipoolest ei tohiks unimaguna kasvatamine anda vähem vähem kogenud aednikke.