• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Magun seemned

Oled kunagi mõelnud magunaseemnete kasvatamisele? Meie aiapoes saate leida kahe selle populaarse taime liigi – hariliku maguna ja Islandi maguna. Pakutavad seemned on kõrge kvaliteediga ja neil on suurepärane idanemismäär, kuna need tulevad ainult tuntud tarnijatelt. See tagab eduka kasvatuse, tingimusel, et järgitakse õigeid kasvutingimusi.

Harilik magun kasvab kuni 50 cm kõrguseks ja kiitleb pooltopelt- või topeltõitega erksates punastes, valgetes, roosades või purpursetes toonides, mis kaunistavad teie aeda terve suve vältel. See taim on ideaalne lisa maalähedastes aedades, kus see saab õitseda koos teiste dekoratiivsete õistaimede või rohtudega. Mitte ainult ei ole harilik magun kaunis aiaelanik, vaid see sobib suurepäraselt ka lõikelilledeks, rikastades nii teie kodu ümbrust kui ka interjööri. Pealegi kasutatakse mõnda hariliku maguna sorti ravimtaimena. Seda saab külvata koos Islandi magunaga, mis toodab õisi silmapaistvates valgetes, kollastes, oranžides või punastes toonides. Olgu need lillepeenras või vaasis (pidage meeles, et pikendada lõigatud magunate eluiga vaasis, leotage nende varre otsi kuumas vees), nad teevad kindlasti muljet.

Magunad vajavad rohketes kogustes konkreetseid kasvutingimusi. Nad eelistavad huumusrikast, hästi läbilaskvat mulda ja päikeselisi kohti. Siiski, isegi väikese aiandusalase teadmistega peaks magunade kasvatamine olema lihtne.