• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ilgstoši mēslošanas līdzekļi

Ilgtermiņa mēslo piedāvājums ļauj samazināt kopšanas pasākumu skaitu, vienlaikus saglabājot augu izcilu produktivitāti, bagātu ziedēšanu un izturību. Šajā kategorijā produkti visbiežāk ir pieejami granulētā formā, paredzēti izkaisīšanai pa zemi. Ilgtermiņa mēslu formula ir izstrādāta tā, lai tās lēni un pakāpeniski izšķīstu mitrumā, atbrīvojot mazākas minerālu devas augsnē. Šī produktu grupa izslēdz pārmērīga mēslošana risku un pēkšņas ķīmiskā sastāva vai augsnes pH vērtības izmaiņas. Vienreizēja ilgtermiņa mēslošanas uzklāšana ir pietiekama 3-6 mēnešiem, atkarībā no konkrēta produkta raksturlielumiem.

Mūsu tiešsaistes veikalā piedāvājam produktus no atzītiem ražotājiem un zīmoliem, piemēram, Biopon, Target, Substral un Zielony Dom. Mēs aicinām iegādāties viegli lietojamo "100 dni" (100 dienas) ilgtermiņa krasas mēslu vai PAPILDUS ilgtermiņa Osmocote krasas mēslu - šie produkti atvieglo mēslināšanu, nodrošinot zālāju pakāpenisku un sabalansētu barošanu.

Mūsu piedāvājumā ir arī uzticami un izcili ilgtermiņa mēsli vienmēr bada mellenēm, tomātiem, gurķiem, garšaugiem, slimiem un brūniem čiekuriem, izvēlīgām un adītām rozēm, kā arī bagātīgi ziedošām un tādēļ īpaši pieprasītām balkona augiem. Ja jums nepieciešama mēslojums mājas podu augiem, izvēlieties pagarinātas darbības mēslojuma stieņus, kuri jāpieliek tikai reizi sešos mēnešos.

Mēs piedāvājam arī ilgtermiņa rudens un vispārējās mēsli, lai papildinātu visu veidu dārza augus. Paskatieties tuvāk uz sarakstu zemāk, lai redzētu, ko esam jums sagatavojuši. Neko nesapulciniet par konkurences spējas cenām, fantastiskajām speciālajām piedāvājumām un bezmaksas piegādes iespēju. Mēs jūs silti aicinām iepirkties mūsu tiešsaistes veikalā, kur atradīsiet labākos mājas un dārza augu mēslus.