• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kauakestvad väetised

Pikaajalised väetised võimaldavad vähendada hooldusmeetmete arvu, säilitades samal ajal suurepärase taime produktiivsuse, rikkaliku õitsemise ja tugeva taimevõime. Selles kategoorias olevad tooted on tavaliselt saadaval graanulitena, mis on mõeldud mulla peale raputamiseks. Pikaajaliste väetiste valem on välja töötatud nii, et need lahustuksid niiskuses aeglaselt ja järk-järgult, vabastades väiksemates kogustes mineraale mulda. See tootegrupp kõrvaldab üleväetamise riski ja äkilised muutused mulla keemilises koostises või pH-väärtuses. Üks pikaajalise väetise kandmine on piisav 3 kuni 6 kuuks, olenevalt konkreetse toote omadustest.

Meie veebipoes pakume tooteid tuntud tootjatelt ja kaubamärkidelt nagu Biopon, Target, Substral ja Zielony Dom. Julgustame teid ostma lihtsalt kasutatavat "100 päeva" Pikaajalist muruväetist või EXTRA Pikaajalist Osmocote muruväetist - need tooted muudavad muru järk-järgulise ja tasakaalustatud toitmise väga lihtsaks.

Meie valikus on samuti usaldusväärsed ja erakordsed pikaajalised väetised igavesti näljastele mustikatele, tomatitele, kurkidele, ürtidele, haigetele ja pruunistele okaspuudele, valivetele ja okkalistele roosidele ning rikkalikult õitsevatele ja seetõttu eriti nõudlikele rõduplantidele. Kui vajate oma koduste potitaimede väetist, valige pikatoimeline väetisestik, mida tuleb rakendada vaid iga kuue kuu tagant.

Pakume ka pikaajalisi sügis- ja üldväetisi kõikide aiataimede täiendamiseks. Vaadake allpool olevat nimekirja ja vaadake, mida oleme teile ette valmistanud. Ärge jätke kasutamata konkurentsivõimelisi hindu, suurepäraseid eripakkumisi ja tasuta kohaletoimetamise võimalust enam. Kutsume teid soojalt ostma meie veebipoes, kus leiate parimad kodu- ja aiataimede väetised.