• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ilgalaikės trąšos

Ilgai trunkančios trąšos leidžia sumažinti priežiūros priemonių skaičių, išlaikant puikų produktyvumą, gausų žydėjimą ir didelį augalų gyvybingumą. Šios kategorijos gaminiai dažniausiai yra granulių pavidalo, skirti transliuoti ant žemės. Ilgalaikių trąšų formulė buvo paruošta taip, kad jos lėtai, palaipsniui ištirptų drėgme ir išleistų į dirvą mažesnes mineralinių medžiagų dozes. Ši produktų grupė pašalina dirvožemio perteklinio ir staigaus cheminės sudėties ar pH vertės pasikeitimo riziką. Vieno ilgai trunkančių trąšų užtektų 3–6 mėnesiams, atsižvelgiant į konkretaus produkto savybes.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi žinomų gamintojų ir tokių prekės ženklų kaip „Biopon“, „Target“, „Substral“ ir „Zielony Dom“ produktai. Kviečiame įsigyti lengvai tepamą „100 dni“ (100 dienų) ilgai trunkantį vejos trąšą arba EXTRA ilgai trunkantį „Osmocote“ vejos trąšą - šie produktai palengvina, subalansuotą velėnos maitinimą.

Mūsų pasirinkime taip pat yra patikimų, puikių ilgai trunkančių trąšų, skirtų visada alkanoms mėlynėms, pomidorams, agurkams, žolelėms, ruduojantiems ir sergantiems spygliuočiams, išrankioms ir dygliuotoms rožėms, taip pat gausiai žydinčiam, todėl ypač reikliam balkonui. augalų. Jei jums reikia naminių vazoninių augalų trąšų, rinkitės pratęstas trąšų lazdeles, kurias reikia tepti tik kas pusmetį.

Mes taip pat siūlome ilgai trunkančias rudens ir universalias trąšas, skirtas papildyti visų rūšių sodo augalus. Atidžiau pažvelkite į žemiau pateiktą sąrašą ir pažiūrėkite, ką mes jums paruošėme. Nebeatsisakykite konkurencingų kainų, puikių specialių pasiūlymų ir nemokamo pristatymo varianto. Maloniai kviečiame apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje, kurioje siūlomos geriausios namų ir sodo augalų trąšos.