• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ilgalaikės trąšos

Ilgalaikiai trąšos leidžia sumažinti prižiūrėjimo priemonių skaičių, tuo pačiu išlaikant puikų augalų produktyvumą, gausų žydėjimą ir stiprią augalų jėgą. Šios kategorijos produktai dažniausiai parduodami granuliuotomis formomis skirtomis paskirstymui ant žemės. Ilgalaikės trąšos formulė buvo sukurtas taip, kad jos lėtai ir palaipsniui tirptų drėgmei ir leistų išleisti mažesnes mineralų dozes į žemę. Ši produktų grupė pašalina pertręšimo riziką ir staigias cheminės sudėties arba dirvos pH vertės pokyčius. Vienas ilgalaikės trąšos panaudojimas pakanka 3-6 mėnesiams, priklausomai nuo konkrečio produkto charakteristikų.

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo produktus iš žinomų gamintojų ir prekių ženklų, tokiais kaip Biopon, Target, Substral ir Zielony Dom. Mes skatiname jūsų pirkti lengvai naudojamą "100 dni" (100 dienų) Ilgalaikę vejos trąšą arba PAPILDOMĄ Ilgalaikę Osmocote vejos trąšą - šie produktai palengvina pelių palaikymą tolygų ir subalansuotą mitybą.

Taip pat mūsų asortimente yra patikimos ir išskirtinės ilgalaikės trąšos visada alkanoms mėlynoms uogoms, pomidorams, agurkams, žolelėms, pasidžiūvusioms ir sergantiems spygliuočių medžiams, kaprizingoms ir kankinančioms rozėms, taip pat gausiai žydinčioms ir todėl ypatingai reiklėms balkono augalams. Jei jums reikia trąšų namų gėlėms vazonuose, pasirinkite ilgalaikę veikimo trąšų lazdeles, kurias reikia taikyti tik kartą per šešis mėnesius.

Mes taip pat siūlome ilgalaikę rudens ir universalinę trąšą, skirtą papildyti visų rūšių sodinimo augalus. Pažvelkite arčiau žemiau esančio sąrašo ir pamatysite, ką esame jums paruošę. Nepraleiskite konkurencingų kainų, puikių specialių pasiūlymų ir nemokamo pristatymo galimybės. Jus šiltai kviečiame apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje, kur rasite geriausias namų ir sodo augalų trąšas.