• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vorstide valmistamine, liha kuivatamine ja suitsetamine

Liha töötlemine ja säilitamine, mis hõlmab vorstide valmistamist, liha soolamist ja suitsetamist, on tõestatud meetod taskukohase, tervisliku ja maitsva koduse toidu valmistamiseks. Miks mitte ise valmistada suurepäraseid vorste, singe, lihakooki ja pasteedi? Põhilised seadmed ei maksa palju. Meie poest leiate kõik vajalikud liha töötlemise ja säilitamise vahendid konkurentsivõimelise hinnaga.

Uurige meie ulatuslikku liha suitsetamise varustust. Et saaksite kiiresti leida seda, mida otsite, oleme korraldanud oma tooted selgeteks alamkategooriateks. Allpool leiate kvaliteetseid nahku ja kesti vorstide valmistamiseks. Neile, kes valmistavad ja suitsetavad sinki, võib vaja minna lihunikunööri ja lihavõrke. Meie kollektsioonis on taskukohane linane lihunikunöör, valge puuvillane lihunikunöör ja džuutlihavõrgud, mis sobivad suurepäraselt suitsetamiseks ja küpsetamiseks. Meil on ka erinevad suitsetamiskonksud: topeltkonksud kaladele, kolmekordsed konksud lindudele ja universaalsed traditsioonilised mudelid. Iga tõsine vorstivalmistaja peaks kaaluma meie kõrgeima kvaliteediga vorstitäitjaid ja lihalõikureid. Kavatsete kodus valmistada suurepärast sinki või suitsuliha? Meie vastupidavad roostevabast terasest potid, nagu väike singikeetja (mahutavus kuni 1,5 kg) ja suur singikeetja (mahutavus kuni 3 kg), on hädavajalikud. Neile, kes armastavad liha suitsetada, on meie liha suitsetamise komplekt - koos suitsetusseadme ja termomeetriga - suurepärane algajatele. Edasijõudnutele pakume meie aiasuitsetusseadet jalgadega, grilliga ja rasva nõristamise plaadiga, pakkudes veel rohkem võimalusi. Teie tooted omandavad unikaalse maitse ja imelise aroomi, kui valite meie suitsetuspuulaastud ja süütamispuu - saadaval on 100% ploomipuu, magus kirss, tamm või pähkel, samuti soolhape ja säilitussool (Praha pulber) maitsetaimedega.

Meie suitsetustarvikutega saate õppida valmistama suitsutatud, soolatud ja küpsetatud liha. Valmistage maitsvaid ja tervislikke liharoogasid ilma tarbetute kemikaalide ja lisanditeta. Kvaliteet ei tähenda kõrget hinda - lihtsalt sirvige meie Vorstide valmistamise, Liha soolamise & Suitsetamise kategooriat ja veenduge ise. Ootame teie tellimust ja pakume tasuta kohaletoimetamist otse teie uksele!

1.75