• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Desu gatavošana, gaļas konservēšana un smēķēšana

Mēsas pārstrādāšana un konservēšana, kas ietver desu gatavošanu, mēsas žāvēšanu un kūpināšanu, ir pārbaudīta metode ekonomiskai, veselīgai un garšīgai mājas ēdiena gatavošanai. Kāpēc gan neizgatavot izcilas desas, šķinkējus, gaļas kūkas un pasteļus pats? Galvenā aprīkojuma iegāde neizmaksās daudz. Jūs varat atrast visas nepieciešamās mēsas pārstrādāšanas un konservēšanas ierīces mūsu veikalā par konkurētspējīgām cenām.

Iepazīstieties ar mūsu plašo kūpināšanas iekārtu klāstu. Lai jūs ātri atrastu to, ko meklējat, mēs esam organizējuši mūsu produktus skaidrās apakškategorijās. Zemāk jūs atradīsiet augstas kvalitātes ādas un čaumalas desu gatavošanai. Tiem, kuri gatavo un kūpina šķinkēju, var noderēt miesnieka virve un gaļas tīkliņi. Mūsu sortimentā ir pieejama budžeta veida lina miesnieka virve, balta kokvilnas miesnieka virve un dzijas gaļas tīkliņi ideāli piemēroti kūpināšanai un cepeškrāsnī. Mums arī ir dažādi kūpināšanas āķi: dubultie zivīm, trīskāršie vistām un universālie tradicionālie modeļi. Katram nopietnam desu gatavotājam vajadzētu apsvērt mūsu augstākās kvalitātes desu piepildītājus un gaļas mašīnas. Vai domājat gatavot lielisku šķinkēju vai skābi žāvētu gaļu mājās? Mūsu izturīgie nerūsējošā tērauda katli, piemēram, mazais šķinkēju vārītājs (tilpums līdz 1,5 kg) un lielais šķinkēju vārītājs (tilpums līdz 3 kg), ir nepieciešami. Tiem, kuriem patīk mēsas kūpināšana, mūsu mēsas kūpināšanas komplekts - ar kūpināmu un termometru - ir lieliska iesācēju komplekts. Pieredzējušākiem mūsu dārza kūpinātavā ar kājām, grilu un tauku pilēšanas paplāti piedāvās vēl vairāk iespēju. Jūsu produkcijai būs unikāla garša un lielisks aromāts, ja izvēlēsieties mūsu kūpināšanas koka skaidas un ugunskoku - 100% plūmju koks, saldās ķirsis, ozols vai rieksts ir pieejami par pieņemamām cenām, tāpat kā salitrs un žāvēšanas sāls (Prāgas pulveris) ar garšaugiem.

Ar mūsu kūpināšanas piederumiem jūs varat apgūt kūpinātas, žāvētas un ceptas gaļas izgatavošanas mākslu. Izveidojiet garšīgus un veselīgus gaļas ēdienus bez liekām ķīmiskām vielām un piedevām. Kvalitāte nav jāmaksā dārgi - vienkārši pārlūkojiet mūsu Desu gatavošanas, Gaļas žāvēšanas & Kūpināšanas kategoriju un pārliecinieties pats. Mēs nepacietīgi gaidām jūsu pasūtījumu un piedāvājam bezmaksas piegādi tieši pie jūsu durvīm!

1.75