• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dešros gaminimas, mėsos sūdymas ir rūkymas

Mėsos apdirbimas ir konservavimas, apimantis dešros gamybą, mėsos druskėjimą ir rūkymą, yra patikrintas būdas ekonomiškam, sveikam ir skaniai naminių patiekalų paruošimui. Kodėl gi ne pagaminti nepriekaištingų dešrų, šoninių, mėsos kepsnių ir pastetų patiems? Pagrindinė įranga nekainuoja daug. Visus reikalingus mėsos apdirbimo ir konservavimo įrankius rasite mūsų parduotuvėje už konkurencingą kainą.

Atraskite mūsų platų mėsos rūkymo įrangos asortimentą. Kad rastumėte tai, ko ieškote, mes aiškiai suskirstėme savo produktus į subkategorijas. Žemiau rasite aukštos kokybės odas ir makštis dešrų gamybai. Tiems, kurie ruošia ir rūko šoninę, meslo virvė ir mėsos tinklai gali būti būtini. Mūsų kolekcijoje yra biudžetinė lininė meslo virvė, baltos medvilnės meslo virvė ir džiuto mėsos tinklai, puikiai tinkantys rūkymui ir kepimui. Mes taip pat didžiuojamės įvairiais rūkyklos kabliukais: specialiai žuvims, vištoms ir universalūs tradiciniai modeliai. Kiekvienas rimtas dešrų gamintojas turėtų apsvarstyti mūsų aukščiausios kokybės dešrų pildytuvus ir mėsos smulkintuvus. Galvojate paruošti puikią šoninę arba rūkytą jautieną namuose? Mūsų patvarios nerūdijančio plieno puodai, tokie kaip mažasis šoninės virimo puodas (talpa 1,5 kg) ir didelis šoninės virimo puodas (talpa 3 kg), yra būtini. Tiems, kurie mėgsta rūkyti mėsą, mūsų mėsos rūkymo rinkinys – su rūkykla ir termometru – yra puikus pradedantiesiems. Pažengusiems mes siūlome mūsų sodinę rūkyklą su kojomis, griliu ir riebalų lašinimo lėkštele, kuri suteiks jums dar daugiau galimybių. Jūsų produktai įgaus unikalų skonį ir nuostabų aromatą, jei pasirinksite mūsų rūkymo medienos drožles ir ugninę medieną, tokias kaip slyvų medis, saldusis vyšnys, ąžuolas ar riešutas. Be to, siūlome prieinamą kainą salitrą ir konservavimo druską (Prahos miltelius) su žolelėmis.

Su mūsų rūkymo priedais galėsite išmokti gaminti rūkytą, druskintą ir keptą mėsą. Gaminkite skaniu ir sveiku mėsos patiekalą be nereikalingų chemikalų ir priedų. Kokybė nereiškia didelės kainos – tiesiog naršykite mūsų Dešrų gamybos, Mėsos druskėjimo & Rūkymo kategorijoje ir įsitikinkite patys. Laukiame jūsų užsakymo ir siūlome nemokamą pristatymą tiesiai į jūsų namus!

1.75