Sosis Yapımı, Et Kürü ve Sigara

Et işleme ve muhafaza etme, diğerlerinin yanı sıra sosis yapımı, et kürü ve sigara da dahil olmak üzere, uygun fiyatlı, sağlıklı ve lezzetli ev yapımı yiyeceklerin kanıtlanmış bir yoludur. Kendi başınıza da mükemmel sosisler, jambon, köfte ve köfte üretebilirsiniz. Temel ekipman çok pahalı gelmiyor - tüm et işleme ve muhafaza aksesuarlarını mağazamızda rekabetçi fiyatlarla satın alacaksınız.

Geniş et teçhizatı seçeneklerimizi tanıyın. Aradığınız araç ve gereçleri mümkün olan en hızlı şekilde bulmaya çalışıyoruz ve bu nedenle ürünleri birkaç alt kategoriye ayırdık. Hepsini aşağıda bulabilirsiniz: sosis yapımı için kabukları ve kapları öneriyoruz; kasapların sicimleri ve et ağları jambonlu yemek pişirmek ve sigara içmek için kullanışlı olabilir. Teklifimizde diğerlerinin yanı sıra uygun fiyatlı Keten kasap sicimi, Beyaz pamuk kasap sicimi ve et ve sigara kavurma için Jüt eti bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli sigara kancalarına sahibiz: balık için çift, tavuklar için üçlü ve geleneksel, evrensel olanlar. Gerçek bir sosis üreticisi listesinden sosis dolgusu / dolgusu ve et kıyma makinesini atlayamaz: yüksek kalitede sosis, kabanos, salam ve diğer et konserveleri için dolgu maddesi çok rekabetçi bir fiyat teklifimizde mevcuttur. Mutfağınızda bir jambon pişirici için yer bulmalısınız, böylece evde mükemmel pişmiş jambon ve konserve dana eti hazırlayabilirsiniz. Her ikisi de görünüşte tahrip edilemez olan 1,5 kg'a kadar olan Küçük jambonlu fırın ve 3 kg'a kadar olan Büyük jambonlu fırın gibi katı paslanmaz çelik kaplar sunuyoruz. Tüm sigara içen sevenler için geniş bir yelpazede sigara içenleri sunmaktan gurur duyuyoruz, örneğin, et sigara içen set ve sigara içen acemiler için harika bir öneri olan Et sigara içen set - sigara içen ve termometre. Zaten bağladıysanız, bacakları, ızgarası ve yağ damlama tepsili Bahçe içicisi size daha fazla imkan sunar! Tahta tava ve kakao içmeyi seçerseniz, ürününüz eşsiz tadı ve mükemmel aromayı kazandıracak - 100% erik ağacı, tatlı kiraz, meşe veya ceviz gibi uygun fiyatlarla tuzlu su ve tuzlama tuzu (Prag tozu) gibi uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz !

Sigara aksesuarlarımız her türlü tütsülenmiş, kurutulmuş ve pişmiş et üretmenize izin verecektir. Kendi lezzetli, sağlıklı et koruyucularınızı kimyasal maddeler, koruyucu maddeler ve katkılardan arındırın. Pahalı bir ilişki olmak zorunda değil - teklifimizi inceleyin ve kendiniz görün. Sizi kapınıza ücretsiz teslimatla alışveriş yapmaya davet ediyoruz!

119.31