• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Aviečių trąšos

Mūsų parduotuvėje prieinami aviečių trąšos yra premium kokybės produktai iš geriausio įvertintų vietinių ir tarptautinių prekių ženklų. Mes su didžia pasididžiavimu siūlome produktus iš gerai žinomų gamintojų, vertinamų tiek hobių sodininkų, tiek profesionalių ūkininkų. Atraskite mūsų išskirtinį mineralinių aviečių trąšų asortimentą, puikiai tinkančių namų sodams. Šie vartotojui draugiški granulės sprendžia visus maistinių medžiagų trūkumus, su kuriais gali susidurti vaisius augančios aviečių krūmų, užtikrindami ilgalaikę, visapusišką naudą. Nuolatinis papildymas per visą sezoną sustiprina jūsų augalus, skatindamas sveikus, stiprius vaisius duodančius ūglius ir gausias žydėjimas. Teisingai maitintos avietės duoda didelius, ryškios spalvos, sultingus ir turtingus cukraus vaisius.

Dominantys gausiais derliais? Pasirinkite Target braškių, aviečių ir laukinių braškių trąšas, būtiną kiekvienam uogų augintojui. Agrecol vynuogių, serbentų, aviečių ir juodųjų serbentų trąšos yra kitas puikus pasirinkimas, užtikrinantis įspūdingus rezultatus. Visos mūsų aviečių trąšos yra pilnos makro- ir mikroelementų komplekto, leidžiančio jas naudoti visą sezoną ir eliminuojančio poreikį papildomiems produktams. Išsamesnę informaciją apie kiekvienos trąšos veiksmingumą rasite produkto aprašymuose - tiesiog paspauskite arba palieskite paveikslėlį arba produkto pavadinimą, kad pamatytumėte visus techninius duomenis. Kiekvienas paketas yra su išsamiomis, palaikančiomis instrukcijomis žingsnis po žingsnio.

Mūsų granuliuotos trąšos ne tik lengvai naudojamos, bet ir užtikrina puikius rezultatus. Ištyrinkite mūsų kolekciją ir leiskite mums jums padėti pasiekti turtingesnį ir skanesnį aviečių derlių prieinama kaina. Su šiluma kviečiame jūsų atrasti daugiau apie mūsų aviečių trąšų asortimentą!