• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Aviečių trąšos

Aviečių trąšos, kurias rasite mūsų pasiūlyme, yra aukščiausios kokybės produktai, kuriuos pasirašo didžiausi vietiniai ir užsienio prekės ženklai. Mes siūlome žinomų gamintojų produktus. Šias trąšas vertina tiek pomėgių sodininkai, tiek profesionalūs ūkininkai. Sužinokite daugiau apie puikių mineralinių aviečių trąšų, skirtų namų sodams, asortimentą. Šios lengvai tepamos granulės leidžia kaupti visus maistinių medžiagų trūkumus, su kuriais gali susidurti vaisiai, turintys aviečių krūmus, dėl jų ilgalaikio ir visapusiško veikimo. Papildydami savo augalus per visą sezoną, jie suteikia jėgų sukurti sveikus, stiprius vaisius turinčius ūglius ir begales žiedų. Tinkamai papildytų aviečių vaisiai yra dideli, ryškių spalvų, sultingi ir turtingi cukraus.

Ar norėtumėte nuimti derlių? Pasirinkite tikslinį braškių, aviečių ir laukinių braškių trąšą - produktą, kuris yra būtinas kiekvienam uogų augintojui. „Agrecol“ vynuogių, serbentų, aviečių ir gervuogių trąšos taip pat garantuoja puikius rezultatus. Visose mūsų sodo parduotuvėje esančiose aviečių trąšose yra visas makro- ir mikroelementų rinkinys, todėl jas galima naudoti visą sezoną, todėl nebereikia kitų produktų. Išsamius duomenis apie trąšų efektyvumą galite rasti produkto aprašyme - spustelėkite arba bakstelėkite paveikslėlį ar produkto pavadinimą ir peržiūrėkite visas specifikacijas. Ant pakuočių išspausdintos išsamios nuoseklios naudojimo instrukcijos.

Lengvai naudojamos granuliuotos trąšos užtikrina puikius rezultatus - patikrinkite jas! Mes padėsime jums gauti turtingesnių ir skanesnių aviečių pasėlių už prieinamą kainą. Maloniai kviečiame sužinoti daugiau apie mūsų asortimentą!