• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Vaarika väetised

Vaarikaväetised, mille leiate meie pakkumisest, on esmaklassilised tooted, millele on alla kirjutanud suurimad kodumaised ja välismaised kaubamärgid. Pakume tuntud tootjate tooteid. Neid väetisi hindavad nii hobiaednikud kui ka professionaalsed põllumehed. Lisateave meie aiale mõeldud suurepäraste mineraalsete vaarikaväetiste sortimendi kohta. Need hõlpsasti pealekantavad graanulid võimaldavad teil varustada kõiki toitainete puudujääke, mis vaarikapõõsast kandvatel viljadel võivad tekkida tänu nende kauakestvale ja terviklikule toimimisele. Teie taimede täiendamine kogu hooaja vältel annab neile jõudu tervete, tugevate viljakandvate võrsete ja lugematute õitsengute saamiseks. Korralikult täiendatud vaarikate viljad on suured, erksavärvilised, mahlased ja suhkrurikkad.

Kas soovite koristada rikkalikke põllukultuure? Valige maasika-, vaarika- ja metsmaasikaväetis - toode, mis on igale marjakasvatajale absoluutne kohustus. Agrecoli viinamarja-, sõstar-, vaarika- ja murakaväetis tagab ka suurepärased tulemused. Kõik meie aiakaupluses saadaval olevad vaarikaväetised sisaldavad kõiki makro- ja mikrotoitaineid, seega võib neid kasutada kogu hooaja vältel, välistades vajaduse muude toodete järele. Üksikasjalikud andmed väetise jõudluse kohta leiate toote kirjeldusest - klõpsake või puudutage pilti või toote nime ja vaadake täielikke spetsifikatsioone. Pakenditele on trükitud üksikasjalikud üksikasjalikud kasutusjuhised.

Lihtsalt kasutatavad granuleeritud väetised tagavad suurepärase tulemuse - vaadake neid! Aitame teil saada rikkalikumaid ja maitsvamaid vaarikakultuure taskukohase hinnaga. Kutsume teid lahkelt meie sortimendi kohta rohkem teada saama!