• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Aveņu mēslojums

Mūsu veikalā pieejamie mellenēm paredzētie mēslojumi ir augstas kvalitātes produkti no vislabāk novērtētajām vietējām un starptautiskām zīmēm. Mēs ar lepnumu piedāvājam produktus no zināmiem ražotājiem, kuri tiek novērtēti gan hobijsadārnieki, gan profesionālie lauksaimnieki. Atklājiet mūsu izcilīgo minerālu mellenes mēslojumu klāstu, kas ir ideāli piemēroti mājas dārzam. Šīs lietotājam draudzīgās granulas risina visus barības trūkumu jautājumus, ar kuriem saskaras ogulājušās mellenes krūmi, nodrošinot ilgstošas un visaptverošas priekšrocības. Regulāra papildināšana visā sezonā stiprina jūsu augus, veicina veselus, izturīgus augļus nesošus dzinumus un bagātīgu ziedēšanu. Pareizi barotas mellenes dod lielas, košas krāsas, sulīgas un cukura bagātas augļus.

Vai jūs esat ieinteresēti riktīgu ražu iegūšanā? Izvēlieties "Mērķa" zemenes, mellenes un meža zemenes mēslojumu, kas ir neaizstājams katram ogu audzētājam. "Agrecol" vīnogu, avijas, mellenes un smilšu mellenes mēslojums ir vēl viens lielisks izvēles variants, kas garantē iespaidīgus rezultātus. Visi mūsu mellenes mēslojumi satur pilnu makro- un mikroelementu komplektu, kas ļauj tos lietot visu sezonu un izslēdz nepieciešamību pēc papildu produktiem. Detalizētu informāciju par katras mēslojuma veiktspēju var atrast produktu aprakstos - vienkārši noklikšķiniet vai pieskarieties attēlam vai produkta nosaukumam, lai redzētu pilnu specifikāciju. Katrs iepakojums ietver detalizētas, soli pa solim norādījumus par lietošanu.

Mūsu granulētie mēslojumi ir ne tikai viegli lietojami, bet arī garantē lieliskus rezultātus. Izpētiet mūsu kolekciju un ļaujiet mums jums palīdzēt iegūt bagātāku un garšīgāku mellenes ražu par pieejamu cenu. Mēs jūs silti aicinām uzzināt vairāk par mūsu mellenes mēslojumu piedāvājumu!