• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Aveņu mēslojums

Aveņu mēslojums, kuru atradīsit mūsu piedāvājumā, ir augstākās kvalitātes produkti, kurus parakstījuši lielākie vietējie un ārvalstu zīmoli. Mēs piedāvājam slavenu ražotāju produktus. Šos mēslošanas līdzekļus novērtē gan hobija dārznieki, gan profesionāli lauksaimnieki. Uzziniet vairāk par mūsu lielisko aveņu minerālmēslu sortimentu, kas paredzēts mājas dārziem. Šīs viegli uzklājamās granulas ļauj jums uzkrāt visus uzturvielu trūkumus, ar kuriem augļu nesošie aveņu krūmi var saskarties, pateicoties to ilgstošajam un visaptverošajam sniegumam. Jūsu augu papildināšana visas sezonas laikā dod viņiem spēku radīt veselīgus, spēcīgus augļus nesošus dzinumus un neskaitāmas ziedēšanas. Pareizi papildinātu aveņu augļi ir lieli, spilgtas krāsas, sulīgi un bagāti ar cukuru.

Vai jūs vēlētos novākt bagātīgas kultūras? Izvēlieties mērķa zemeņu, aveņu un savvaļas zemeņu mēslojumu - produktu, kas ir absolūti nepieciešams ikvienam ogu audzētājam. Agrecol vīnogu, jāņogu, aveņu un kazenes mēslojums garantē arī izcilus rezultātus. Visi aveņu mēslojumi, kas ir pieejami mūsu dārza veikalā, satur pilnu makro- un mikroelementu komplektu, tāpēc tos var lietot visu sezonu, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc citiem produktiem. Detalizētus datus par mēslošanas līdzekļa darbību var atrast produkta aprakstā - noklikšķiniet vai pieskarieties attēlam vai produkta nosaukumam un skatiet pilnu specifikāciju. Uz iesaiņojumiem ir izdrukātas detalizētas lietošanas instrukcijas.

Viegli lietojamie granulētie mēslojumi nodrošina izcilus rezultātus - pārbaudiet tos! Mēs palīdzēsim jums iegūt bagātīgākas un garšīgākas aveņu kultūras par pieņemamu cenu. Aicinām jūs uzzināt vairāk par mūsu sortimentu!