Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Саджанці квітів

Ці квіткові саджанці, ці декоративні контейнери, призначені насамперед для вирощування квітучих рослин на балконах і в домашніх умовах, дозволяють розкрити красу рослин ще більш привабливим чином, ніж стандартні горщики. Ринок садових насінь представляє широкий вибір саджанців квітів за доступними цінами. Перегляньте зображення наших рослинних контейнерів та оновлюйте інтер’єр та балконні композиції економічно!

Ви ніколи не замислювалися над тим, яким повинен бути ідеальний квітник? Горщик такого роду повинен пропонувати в першу чергу достатньо місця для чудових квіткових композицій. У квітникарі «Бегонія» розміром 19 х 56 см можна легко розмістити декілька сортів петунії, герані, колеуса або бегонії, які б утворили надзвичайний унікальний кольоровий вибух. Ви також знайдете функціональний металевий тримач для сівалки «Бегонія», який дозволить безпечно та зручно встановити контейнер на балконних перилах. Шукаєте велику, самостійну садівницю для квітів? Ми рекомендуємо сіялку "Вербена" з ротангами або зубчастим малюнком на поверхні. Він ідеально підходить для вирощування рясно квітучих рослин із задніми пагонами, декоративними травами та видами, що засліплюють своєю листям - ваша уява - це межа! Якщо ви шукаєте щось ще більш витончене, вам може здатися цікавим саджальник «Грача» для каскадних квіткових композицій, що нагадує ... античний фонтан.

Наш інтернет-садовий магазин пропонує квіткові саджанці зі смаком, універсальні кольори: білий, кремово-білий, у різних відтінках теракотового, мока-коричневого та чорного. Вони забезпечують елегантний фон для різнокольорових квітів і легко вписуються в інші інтер’єрні прикраси. Не соромтеся - скористайтеся спеціальними цінами на квіткові саджанці, які можна використовувати вдома, на терасі чи балконі. Ваші рослини можуть виглядати ще краще - інвестуйте в обстановку, яку заслуговує їхня краса, відпочити і насолоджуватися результатами. Ми там, щоб допомогти вам у всіх ваших садівничих зусиллях!