• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Balkona un terases podi un stādītāji

Balkona un terases podi un stādītāji ne tikai turėtų būti izturīgi ir atsparūs laikui. Mēs iesakām izvēlēties tos, kas piemēroti augiem, kurius plānojat audzēt, un atpūtas vietai, kur plānojat tos novietot, gan krāsas, gan formas ziņā. Mēs palīdzēsim jums izveidot lielisku fonu jūsu balkona augiem un puķēm. Nav brīnums, ka mūsu tiešsaistes dārzniecības veikalā jūs atradīsiet plašāko izvēli balkona un terases podiem un stādītājiem.

Šajā apakškategorijā ir pieejami visi mūsu balkona kastes un podi. "Venus" balkona kaste un "Agro" āra podi ir pieņemamas un praktiskas alternatīvas, it īpaši, ja plānojat audzēt daudz augu un vēlaties tos pakārt uz balustrādes. Ja jums patīk oriģinālas formas un meklējat unikālus dizainus, ņemiet vērā kvadrātiskos "Lobelia" balustrādes piejamo podu piedāvājumu! "Respana Triple" balkona kaste, kas izskatās kā trīs apaļi podi, apvienoti kopā, ļaus jums radīt neaizmirstamas augu kompozīcijas. Papildus tam mēs piedāvājam arī standarta apaļos podus, piemēram, vienkāršo "Glinka" podu ar vienmēr populāro terakotas krāsu un "Terra" apaļo stādījumu ar ornamentālu vertikālo svītru rakstu. Ja vēlaties iznākt no klasiskajiem veidiem, izvēlieties apaļos podus "Nitly" ar pītuma rakstu. Kuru no tiem jūs visvairāk mīlat - baltu, krēmkrāsas, persiku, zālāja zaļu, mocca brūnu vai antracītu pelēku? Citas vēršanas uzmanību modeļi ietver vieglus un dekoratīvus apaļus podus "Matuba", saldus izturīgus apaļus podus "Sahara Slim" un skaistus augstus apaļus podus ar ievietojumiem: "Diament Slim" un "Makata Slim", pieejamus elegantiem krāsu toņiem, piemēram, antracītu pelēku, pelēku-beižu, gaiši beižu un cafe latte. Cilvēkiem, kuri vēlas audzēt mazus skujkoku, olīvu un citrusu kokiņus savos balkonos, vajadzētu pasūtīt atsevišķus urnveida podus "Roma", kas rotāti ar antīkās romiešu mākslas rakstiem. Ja jūsu balkonā ir rotājami rattan

Apkalpotāji, pievienotie "Begonia" balkona komplektam ar rattana rakstu vai līdzīgi izrotātajam "Werbena" ziedu podam. Ja nevēlaties pārstādīt savas ziedus, bet jau esat noguris no podiem, kuros tie audzē, iepazīstieties ar mūsu plašo podu apvalku klāstu. Spilgtos krāsu toņos pieejams apaļais podu apvalks "Aruba" (dzeltens, pastelis zaļš, cantaloupe-oranžs), apaļais podu apvalks "Ibiza" (pistasijas zaļš, lavandas zilais, mālnieka purpursarkanais, krēmkrāsas un gaiši beižu) un divkrāsains podu apvalks "Duet" (piemēram, antracīta pelēkā/zaļā krāsu kombinācija, antracīta pelēkā/beižu un krēmkrāsas/gaiši beižu krāsu pāri) ļaus jums atjaunot veco stādījumu konteineru izskatu.

Lielisks izvēle pārsteidzoši zemām cenām - tā ir mūsu tiešsaistes veikala misijas deklarācija. Nešaubieties, pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, veiciet pirkumu un izrotājiet savu balkonu un terasi ar stilu - neriskējot pārmaksāt!