Balkon ve teras tencere ve ekiciler

Balkon ve teraslar için saksılar ve ekiciler sadece dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı olmamalıdır. Büyümek istediğiniz bitkilere uyan bitkileri ve onları yerleştireceğiniz dinlenme yerini renk ve şekil açısından seçmenizi öneririz. Balkon bitkileriniz ve çiçekleriniz için muhteşem bir arka plan oluşturmanıza yardımcı olacağız - şaşkınlık yok, eğer çevrimiçi bahçe mağazamızda en geniş balkon ve teras saksıları ve yetiştiricilerini bulacağınızı düşünüyorsanız.

Bu alt kategori tüm balkon kutuları ve ekicilerimizi içerir. “Venus” balkon kutusu ve “Agro” dış mekan tenceresi, özellikle bol miktarda bitki yetiştirmeyi planlıyorsanız ve kapları korkuluk üzerine asmak istiyorsanız, ekonomik ve pratik bir çözümdür. Orijinal formları seviyorsanız ve benzersiz bir tasarım arıyorsanız, kare şeklindeki “Lobelia” korkuluk montajlı tencerelere yatırım yapın! Birleştirilmiş üç yuvarlak tencereye benzeyen “Respana Triple” balkon kutusu da unutulmaz bitki kompozisyonları oluşturmanıza izin verecektir. Bunların yanı sıra, popüler pişmiş toprak renginde basit "Glinka" potu ve dikey şerit süs deseniyle "Terra" yuvarlak bitki saksısı gibi standart, tek yuvarlak saksılar da sunuyoruz. Klasik şekillerden kurtulmak istiyorsanız, örgü desenli yuvarlak “Nitly” tencereleri seçin. Hangisini en çok seviyorsunuz - beyaz, kremsi-beyaz, şeftali, adaçayı-yeşil, mocha-kahverengi veya antrasit grisi? Dikkatinizi çeken diğer modeller arasında hafif ve süslü “Matuba” yuvarlak bitki saksıları, donmaya dayanıklı yuvarlak “Sahara Slim” saksılar ve ekleri olan güzel uzun yuvarlak saksılar mevcut: “Diament Slim” ve “Makata Slim” zarif renklerde: antrasit gri, gri-bej, açık bej ve cafe latte. Balkonlarında küçük kozalaklı, zeytin ve narenciye ağaçları yetiştirmek isteyen insanlar, antik Roma sanatını taklit eden desenlerle süslenmiş bağımsız “Roma” urn şeklindeki yetiştiricilere sipariş vermelidir. Balkonunuzda rattan mobilya varsa, rattan desenli veya benzer tarzda “Werbena” çiçek ekicisiyle eşleşen “Begonia” balkon setini ekleyin. Çiçeklerinizi nakletmek istemiyorsanız, ancak yetiştikleri saksılardan bıktınızsa, geniş saksı çeşitlerimizi öğrenin. Parlak renklerde yuvarlak “Aruba” tencere gövdesi (sarı, kireç yeşili, kavun-turuncu), yuvarlak “Ibiza” gövdesi (fıstık yeşili, lavanta mavisi, yaban mersini-mor, kremsi-beyaz ve açık bej) ve iki renkli “Duet” tencere muhafazaları (ör. Antrasit gri / açık yeşil, antrasit gri / bej ve kremsi beyaz / açık bej renk eşleşmeleri mevcuttur) eski bitki kaplarınızın görünümünü yenilemenize olanak tanır.

Şaşırtıcı derecede düşük fiyatlarla mükemmel seçim - bu online mağazamızın misyonu. Tereddüt etmeyin, teklifimize göz atın, bir satın alma yapın ve balkonunuzu ve terasınızı stil ile süsleyin - yine de fazla ödeme yapmadan!