• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Balkonų ir terasų vazonai ir želdiniai

Balkonų ir terasų vazonai bei želdiniai neturėtų būti tik patvarūs ir atsparūs oro sąlygoms. Mes rekomenduojame pasirinkti tokius, kurie atitiktų augalus, kuriuos ketinate auginti, ir poilsio vietą, kurioje planuojate juos dėti, tiek spalvų, tiek formų atžvilgiu. Mes jums padėsime sukurti puikų foną jūsų balkonų augalams ir gėlėms. Nenuostabu, kad jūs mūsų internetinėje sodo parduotuvėje rasite platų pasirinkimą balkonų ir terasų vazonų bei želdinių.

Ši subkategorija apima visus mūsų balkonų dėžes ir želdinius. "Venus" balkonų dėžė ir "Agro" lauko vazonas yra prieinami ir praktiški sprendimai, ypač jei planuojate auginti daug augalų ir norite juos pakabinti ant balustrados. Jei mėgstate originalias formas ir ieškote unikalių dizainų, apsvarstykite investiciją į kvadratinio "Lobelia" balustradai montuojamus vazonus! "Respana Triple" balkonų dėžė, primenanti tris apvalius puodus, sujungtus kartu, taip pat leis jums kurti nepakartojamus augalų kompozicijas. Be to, mes taip pat siūlome standartinius vieno apvalaus vazo variantus, tokius kaip paprastas "Glinka" vazas visuomet mėgstamoje terakotos spalvoje ir apvalus "Terra" gėlių vazoną su vertikaliais juostų ornamentais. Jei norite išsiskirti iš klasikinių formų, pasirinkite apvalius vazonus "Nitly" su pynimo raštu. Kurį iš jų jūs labiausiai mėgstate - baltą, kremiškai baltą, persikinę, šalavijinę žalią, mokką arba anglies juodą? Kiti verti jūsų dėmesio modeliai apima lengvus ir dekoratyvius apvalius "Matuba" gėlių vazonus, šalčiui atsparius apvalius "Sahara Slim" vazonus ir gražius aukštus apvalius vazonus su įdėklais: "Diament Slim" ir "Makata Slim", prieinamus elegantiškomis spalvomis, tokiomis kaip antracito juoda, pilkai beždžionės, šviesiai beždžionės ir kava latte. Asmenys, norintys auginti mažus spygliuočių medžius, alyvas ir citrinmedžius savo balkonuose, turėtų užsakyti nepriklausomus "Roma" urnų formos vazonus, puoštus antikinės romėnų meno imituojančiais raštais. Jei jūsų balkone yra rietenos baldai, galite pridėti atitinkamą "Begonia" balkonų rinkinį su rietenos raštu arba panašų "Werbena" gėlių vazoną. Jei nenorite persodinti savo gėlių, bet esate pavargę nuo vazų, kuriose jos auga, kviečiame susipažinti su mūsų įvairiu vazų apvalkalų asortimentu. Apvalus vazų apvalkalas "Aruba" ryškiomis spalvomis (geltona, pastelinė aguonų žalioji, kantalupų oranžinė), apvalus vazų apvalkalas "Ibiza" (pistasijų žalioji, levandų mėlyna, mėlynojo agurko violetinė, kremiškai balta ir šviesiai beždžionės) ir dviejų spalvų vazų apvalkalai "Duet" (pavyzdžiui, antracito juoda/šviesios aguonų žalios, antracito juoda/beždžionės ir kremiškai balta/šviesiai beždžionės spalvų deriniai) leis jums atnaujinti senų gėlių puodų išvaizdą.

Puikus pasirinkimas už stebėtinai mažas kainas - tai mūsų internetinės parduotuvės misijos pareiškimas. Nebijokite, naršykite mūsų pasiūlymus, atlikite pirkimą ir puoškite savo balkoną ir terasą stiliaus - nesumokėdami per daug!