• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Šķīstošie mēslošanas līdzekļi

Ūdenī šķīstošie mēslojumi ir ārkārtīgi populāri starp dārzniekiem un podu augu audzētājiem to ātrās darbības un efektīvas, tiešas lietošanas dēļ. Šie mēslojumi ir pieejami kā šķidrie koncentrāti un pulveri, paredzēti lietošanai laistīšanas laikā. Šī metode nodrošina, ka barības vielas tiek piegādātas tieši saknēm nekavējoties uzsūcoties, tādējādi samazinot jebkādus zaudējumus. Mūsu kategorijā ir plašs šķīstošo minerālo un organisko mēslojumu klāsts, kas piemērots dažādiem dekoratīviem un ēdamiem augiem dārzos un traukos. Pieredzējiet ātros rezultātus un augstu šķīstošo mēslojumu efektivitāti!

Mēs ļoti iesakām mūsu Substral vislabāk pārdodamos produktus: ārkārtīgi efektīvo mājas un balkona augu mēslojumu, zaļo augu mēslojumu lapu dzeltenošanas novēršanai un organisko tomātu un garšaugu mēslojumu - koncentrātu 140 litru gatavas lietošanai šķīduma sagatavošanai. Neizlaidiet mūsu specializēto, ūdenī šķīstošo "Magiczna Siła" (Maģiskā Spēka) sēriju, kas ideāli piemērota zālienu, hortenziju, klematīšu, pelargoniju, tomātu, gurķu un vīnogu audzēšanai.

Mūsu Target produktu klāsts arī ir ļoti pieprasīts starp klientiem. "Eksplozja Kolorów" (Krāsu Sprādziens) balkona augu mēslojums, "Moc Pąków" (Pumpuru Spēks) rožu mēslojums un "Moc Zieleni" (Zaļā Spēka) skuju koku mēslojums, starp citiem, lieliski palīdzēs jūsu dārzkopības centienos. Ja jūsu dārzs nesen ir cietis no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, apsveriet iespēju izmantot Sumin sausuma un sala atjaunojošo augu mēslojumu. Nepalaidiet garām arī "Dorodne Warzywa" (Izcilie Dārzeņi) mēslojumu no tās pašas līnijas.

Tieme, kam nepieciešami augstas kvalitātes koncentrēti mēslojumi podu augiem, mēs piedāvājam specializētus orhideju, citrusaugļu, kaktusu, papardes un zaļo augu mēslojumus par nepārspējamiem cenām. Pasūtiet augstākās kvalitātes ūdenī šķīstošos mēslojumus, lai uzlabotu augu dzīvotspēju, spilgtinātu lapojumu un veicinātu ziedēšanu un augļu ražošanu. Jūs noteikti atradīsiet perfektu produktu Garden Seeds Market. Vienkārši pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, izvēlieties atbilstošo produktu un pievienojiet to savam iepirkumu grozam ar vienu klikšķi vai pieskārienu. Iepirkšanās pie mums ir patīkams piedzīvojums - izmēģiniet to tagad!