• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Šķīstošie mēslošanas līdzekļi

Šķīstošie mēslojumi ir ārkārtīgi populāri dārznieku un podu stādu audzētāju vidū, pateicoties ātrai darbībai un vienkāršai, efektīvai lietošanai. Tos pārdod šķidru koncentrātu un pulveru veidā un paredzēts lietošanai laistīšanas laikā. Tādā veidā barības vielas nonāk tieši saknēs, kur tās nekavējoties absorbējas bez zaudējumiem. Šajā kategorijā ietilpst plašs šķīstošo minerālmēslu un organisko mēslošanas līdzekļu klāsts, kas dažādos veidos izmanto dekoratīvo un izmantojamo augu audzēšanu dārzos un konteineros. Iegūstiet tūlītējus rezultātus un augstu efektivitāti!

Ar šo mēs iesakām labākos pārdevējus Substral: īpaši efektīvs mājas un balkona augu mēslojums, zaļo augu mēslojums, kas novērš lapu dzeltēšanu, un organiskais tomātu un zāļu mēslojums - koncentrāts 140 litriem gatavā šķīduma. Jums noteikti vajadzētu apskatīt ūdenī šķīstošos "Magiczna Siła" (Burvju spēks) sērijas īpašos mēslošanas līdzekļus, kas paredzēti zālāju, hortenziju, klematīšu, ģerāniju, tomātu, gurķu un vīnogu kopšanai.

Mērķa produkti arī ir ļoti populāri mūsu klientu vidū. "Eksplozja Kolorów" (krāsu eksplozija) balkona augu mēslojums, "Moc Pąków" (pumpuru jūra) rožu mēslojums, "Moc Zieleni" (zaļo jūra) skujkoku mēslojums un daudzi citi palīdzēs jums dārzkopībā. Ja jūsu robežas pēdējā laikā ir cietušas no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, uzlabojiet to stāvokli, izmantojot Sumin sausumu un salu atjaunojošo augu mēslojumu (nevilcinieties un iegādājieties arī lielisko “Dorodne Warzywa” (Magnificent Vegetables) mēslojumu no tās pašas produktu līnijas).

Ja jūs meklējat uzticamus koncentrētus mēslošanas līdzekļus potaugiem, mēs jums esam sagatavojuši orhideju, citrusaugļu, kaktusu, papardes un zaļo augu mēslojumu par izcili konkurētspējīgām cenām. Pasūtiet pirmās klases šķīstošos mēslošanas līdzekļus, kas uzlabos augu sparu, padarīs lapotni koši zaļu un ļaus tām bagātīgi ražot ziedus un augļus. Produkts, kas ideāli atbilst jūsu vajadzībām, ir viegli atrodams dārza sēklu tirgū. Viss, kas jums jādara, ir pārbaudīt mūsu piedāvājumu, izvēlēties pareizo produktu un ar vienu klikšķi vai piesitienu pievienot to grozam. Iepirkšanās šeit ir jautra - jums tas ir jāizmēģina tūlīt!

Kristāliskais mēslojums balkona augiem - Compo® - 60 g - -10%
2.62 2.92
Akcijabeidzas
Ziedošu augu mēslojums - "Flower Burst" - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Akcijabeidzas
Augu mēslojums no balkona - Color Burst - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Akcijabeidzas
Skujkoku mēslojums - "Moc Zieleni" (Burst of Green) - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Akcijabeidzas
Rožu mēslojums - skatīt pumpurus - Target® - 150 g - -10%
5.33 5.93
Akcijabeidzas
Zils hortenzijas mēslojums - Vivid Colors - Target® - 150 g - -10%
5.73 6.36
Akcijabeidzas
Tomātu un papriku mēslojums - Florovit® - 1 l - -10%
8.28 9.20
Akcijabeidzas
Magnija sulfāts - ūdenī šķīstošs dārza mēslojums - 2 kg - -10%
8.56 9.51
Akcijabeidzas
Dzeltenās lapas novērš mēslojumu - Florovit® - 1 l - -10%
8.68 9.64
Akcijabeidzas
Sīpolu augu mēslojums - lielāks iepakojums - Ogród-Start® - 2 kg - -10%
8.75 9.72
Akcijabeidzas
Trīskāršais superfosfāts - Ogród-Start® - 2 kg - -10%
9.44 10.49
Akcijabeidzas