• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Tirpios trąšos

Tirpios trąšos yra ypač populiarios tarp sodininkų ir vazoninių augalų augintojų dėl greito veikimo ir lengvo, efektyvaus naudojimo. Jie parduodami skystų koncentratų ir miltelių pavidalu ir skirti laistyti. Tokiu būdu maistinės medžiagos patenka tiesiai į šaknis, kur jos nedelsiant absorbuojamos be nuostolių. Šioje kategorijoje yra platus tirpių mineralinių ir organinių trąšų pasirinkimas, kurie įvairiai naudojami dekoratyvinių ir tinkamų naudoti augalų auginimui soduose ir konteineriuose. Siekite tiesioginių rezultatų ir didelio efektyvumo!

Rekomenduojame „Substral“ bestselerius: ypač efektyvų namų ir balkonų augalų trąšą, žaliųjų augalų trąšas, neleidžiančias lapams pagelsti, ir organinį pomidorų ir žolelių trąšą - koncentratą 140 litrų paruošto naudoti tirpalo. Tikrai turėtumėte pasidomėti vandenyje tirpiomis „Magiczna Siła“ (stebuklinga jėga) serijos trąšomis, skirtomis vejoms, hortenzijoms, klematizmui, pelargonijoms, pomidorams, agurkams ir vynuogėms prižiūrėti.

Tiksliniai produktai taip pat yra labai populiarūs tarp mūsų klientų. „Eksplozja Kolorów“ (spalvų sprogimas) balkonų augalų trąšos, „Moc Pąków“ (pumpurų jūra) rožių trąšos, „Moc Zieleni“ (žaliųjų jūra) spygliuočių trąšos ir daugelis kitų padės jums sodo darbuose. Jei pastaruoju metu jūsų sienos kenčia nuo nepalankių oro sąlygų, pagerinkite jų būklę naudodamiesi sausros ir šalčio regeneruojančiomis augalų trąšomis iš „Sumin“ (nedvejodami įsigykite ir puikių „Dorodne Warzywa“ (puikių daržovių) trąšų iš tos pačios produktų linijos).

Jei ieškote patikimų koncentruotų vazoninių augalų trąšų, mes paruošėme jums orchidėjų, citrusų, kaktusų, paparčių ir žaliųjų augalų trąšas išskirtinai konkurencingomis kainomis. Užsisakykite pirmos klasės tirpių trąšų, kurios pagerins augalų gyvybingumą, padarys lapiją ryškiai žalią ir leis joms gausiai žydėti ir vaisiais. Idealiai jūsų poreikius atitinkantį produktą galima lengvai rasti sodo sėklų turguje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti mūsų pasiūlymą, pasirinkti tinkamą produktą ir vienu spustelėjimu ar bakstelėjimu įdėti jį į krepšelį. Čia apsipirkti yra smagu - turite tai išbandyti dabar!

Kristalinės trąšos balkonų augalams - Compo® - 60 g - -10%
2.70 3.00
Pasiūlymas baigiasi
Žydinčių augalų trąšos - „Flower Burst“ - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Pasiūlymas baigiasi
Augalinės balkoninės trąšos - „Color Burst“ - „Target®“ - 150 g - -10%
5.13 5.70
Pasiūlymas baigiasi
Spygliuočių trąšos - "Moc Zieleni" (Burst of Green) - Target® - 150 g - -10%
5.13 5.70
Pasiūlymas baigiasi
Rožių trąšos - pumpurų žvilgsnis - Target® - 150 g - -10%
5.33 5.93
Pasiūlymas baigiasi
Mėlynosios hortenzijos trąšos - „Vivid Colors“ - „Target®“ - 150 g - -10%
5.73 6.36
Pasiūlymas baigiasi
Pomidorų trąšos - koncentratas 250 litrų laistymo tirpalo - Substral® - -10%
8.55 9.50
Pasiūlymas baigiasi
Magnio sulfatas - vandenyje tirpi sodo trąša - 2 kg - -10%
8.56 9.51
Pasiūlymas baigiasi
Pageltę lapai gydo trąšas - Florovit® - 1 l - -10%
8.68 9.64
Pasiūlymas baigiasi
Svogūninių augalų trąšos - didesnė pakuotė - „Ogród-Start®“ - 2 kg - -10%
8.75 9.72
Pasiūlymas baigiasi
Acidofilinių augalų trąšų koncentratas - Substral® - 1 l - -10%
11.07 12.30
Pasiūlymas baigiasi
Trigubas superfosfatas - „Ogród-Start®“ - 2 kg - -10%
11.46 12.73
Pasiūlymas baigiasi