• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Tirpios trąšos

Tirpūs trąšos yra ypač populiarūs tarp sodininkų ir vazoninių augalų auginimo entuziastų dėl jų greito veikimo ir efektyvaus, tiesioginio taikymo. Šios trąšos parduodamos kaip skysti koncentratai ir milteliai, skirti naudoti laistant. Šis metodas užtikrina, kad maistinės medžiagos tiesiogiai pasiekia šaknis ir yra nedelsiant absorbuojamos, minimizuojant bet kokius nuostolius. Mūsų kategorijoje pateikiamas įvairių tirpiųjų mineralinių ir organinių trąšų pasirinkimas, tinkamas įvairioms dekoratyvinioms ir valgomoms augalams soduose ir konteineriuose. Patirkite greitus rezultatus ir aukštą tirpiųjų trąšų efektyvumą!

Mes labai rekomenduojame mūsų geriausiai parduodamus Substral produktus: itin efektyvų namų ir balkonų augalų trąšą, žaliųjų augalų trąšą, kuri užkerta kelią lapų geltonėjimui, ir organinę pomidorų bei žolelių trąšą - koncentratą 140 litrų paruošto naudoti tirpalo gamybai. Nepraleiskite mūsų specializuotos, vandenyje tirpstančios "Magiczna Siła" (Magiška Jėga) serijos, puikiai tinkančios vejos, hortenzijų, klematidų, pelargonijų, pomidorų, agurkų ir vynuogių auginimui.

Mūsų "Target" produktų asortimentas taip pat labai populiarus tarp klientų. "Eksplozja Kolorów" (Spalvų Sprogimas) balkoninių augalų trąšos, "Moc Pąków" (Pumpurų Galia) rožių trąšos ir "Moc Zieleni" (Žalumos Galia) spygliuočių trąšos, tarp kitų, labai padės jūsų sodininkystės pastangose. Jei jūsų sodas neseniai buvo paveiktas nepalankių oro sąlygų, apsvarstykite galimybę naudoti Sumin sausros ir šalčio atstatomąsias augalų trąšas. Taip pat nepaleiskite pro šalį "Dorodne Warzywa" (Nuostabios Daržovės) trąšų iš tos pačios linijos.

Tiems, kuriems reikalingos aukštos kokybės koncentruotos trąšos vazoniniams augalams, siūlome specializuotas orchidėjų, citrusinių, kaktusų, paparčių ir žaliųjų augalų trąšas nepralenkiamomis kainomis. Užsisakykite aukščiausios kokybės tirpias trąšas augalų gyvybingumui pagerinti, lapų spalvai ryškinti ir gausiam žydėjimui bei vaisių derliui skatinti. Garden Seeds Market jūs tikrai rasite tobulą produktą. Tiesiog naršykite mūsų pasirinkime, pasirinkite tinkamą produktą ir įdėkite jį į pirkinių krepšelį vienu spustelėjimu arba bakstelėjimu. Apsipirkinėjimas pas mus - malonus patyrimas - išbandykite dabar!