• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lahustuvad väetised

Vees lahustuvad väetised on aednike ja potitaimede huviliste seas erakordselt populaarsed tänu nende kiirele toimele ja efektiivsele, otsekohesele kasutamisele. Need väetised on saadaval vedelate kontsentraatide ja pulbrina, mis on ette nähtud kasutamiseks kastmisel. See meetod tagab, et toitained jõuavad otse juurteni, imendudes kohe ja minimeerides igasuguseid kaotusi. Meie kategooria pakub laia valikut vees lahustuvaid mineraal- ja orgaanilisi väetisi, mis sobivad erinevatele dekoratiiv- ja söödavatele taimedele aedades ja konteinerites. Kogege vees lahustuvate väetiste kiireid tulemusi ja kõrget efektiivsust!

Soovitame tungivalt meie Substrali enim müüdud tooteid: äärmiselt efektiivset kodu- ja rõdutaimede väetist, roheliste taimede väetist lehtede kollaseks muutumise vältimiseks ning orgaanilist tomati- ja ürdiväetist - kontsentraati 140 liitri valmislahuse valmistamiseks. Ärge jätke kasutamata meie spetsialiseeritud vees lahustuvat "Magiczna Siła" (Maagiline Võim) sarja, mis on ideaalne muruplatsidele, hortensiatele, klematistele, pelargoonidele, tomatitele, kurkidele ja viinamarjadele.

Meie Target sarja tooted on samuti klientide seas kõrgelt hinnatud. "Eksplozja Kolorów" (Värvide Plahvatus) rõdutaimede väetis, "Moc Pąków" (Pungade Võim) roosiväetis ja "Moc Zieleni" (Rohelise Võim) okaspuuväetis, teiste seas, aitavad oluliselt teie aiandustegevustes. Kui teie aed on hiljuti ebasoodsate ilmastikutingimuste tõttu kannatanud, kaaluge Sumini põua- ja külmakahjustuste taastava taimeväetise kasutamist. Ärge jätke kasutamata ka sama sarja "Dorodne Warzywa" (Uhked Köögiviljad) väetist.

Neile, kes vajavad potitaimedele kõrge kvaliteediga kontsentreeritud väetisi, pakume spetsiaalseid väetisi orhideedele, tsitruselistele, kaktustele, sõnajalgadele ja rohelistele taimedele vastupandamatute hindadega. Tellige esmaklassilisi vees lahustuvaid väetisi taimede elujõulisuse parandamiseks, lehestiku erksamaks muutmiseks ja õitsemise ning viljade tootmise suurendamiseks. Leiate kindlasti sobiva toote Garden Seeds Marketist. Lihtsalt sirvige meie valikut, valige sobiv toode ja lisage see ühe klikiga või puudutusega oma ostukorvi. Ostlemine meie juures on meeldiv kogemus - proovige seda kohe!