• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Dolomiidi- ja lubiväetised

Dolomiidi- ja lubiväetised on põhilisandid, mida kasutatakse mulla pH stabiliseerimiseks ja selle kvaliteedi parandamiseks. Ehkki leidub rühma taimi, mis eelistavad happelist mulda, areneb enamik köögivilju, viljakandvaid taimi, ilupõõsaid ja puid neutraalse, kergelt happelise või aluselise reaktsiooniga mullas hästi. Sõnniku ja lämmastikurikaste mineraalväetiste pikaajaline kasutamine põhjustab mulla järkjärgulist hapestumist, seetõttu on soovitatav aeg-ajalt kasutada dolomiiti ja lupja.

Meie poes saadaval olevad tooted rikastavad mulda väärtuslike mineraalsete ühenditega, nagu kaltsium ja magneesium, mis on taimedele hädavajalikud, kuid pestakse maast üsna kiiresti. Dolomiit parandab oluliselt taimede seisundit, sest see väetis täidab toitainete puudust ning parandab köögiviljade ja puuviljade saaki. Lubja suurendab lisaks mulla pH-d lühikese aja jooksul, muutes selle sobivaks taimedele, kes ei talu happelist mulda. Kas soovite need sammud läbi viia? Oleme olemas, et teid aidata!

Pakume esmaklassilisi tooteid, mida tarnivad tuntud kaubamärgid: Florovit, Target, Ogród-Start ja paljud teised. Kui vajate väikese köögiviljaaia jaoks dolomiiti, võtke Dolomiidiga universaalne väetis, mis tagab taimede õige kasvu ja arengu. Seda on saadaval 1 kg pakendites. Granuleeritud lubi ja jahvatatud dolomiiti saab meie veebipoes ka suurtes pakkides konkurentsivõimelise hinnaga.

Kui peaksite valmistuma muru või viljapuuaia rajamiseks ja peate lubama suurema maa-ala, tellige 25 kg kaaluv kott Chalk Garden Lime, mida saab aastaringselt kasutada igas tüüpi mullas. Pakume laia valikut kõrgeima kvaliteediga dolomiidist tooteid odavate kojuveodega. Kutsume teid lahkelt kiirele ostureisile - säästke aega ja raha, tellides aiaseemnete veebiturult parimad Poola väetised.