• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Dolomiidi- ja lubiväetised

Dolomiidi- ja lubjakväetised on hädavajalikud lisandid mulla pH tasakaalustamiseks ja selle kvaliteedi parandamiseks. Kuigi teatud taimede rühm eelistab happelisi muldi, siis enamik köögivilju, viljapuid, ilupõõsaid ja puid edeneb neutraalsel, kergelt happelisel või leeliselisel pH tasemel muldadel. Pikemaajaline sõnniku ja lämmastikurikaste mineraalväetiste kasutamine võib viia mulla järkjärgulise happestumiseni. Seetõttu on soovitatav perioodiliselt kasutada dolomiidi- ja lubjakväetisi.

Meie pood pakub tooteid, mis rikastavad mulda elutähtsate mineraalühenditega, nagu kaltsium ja magneesium. Need elemendid on olulised taimede tervisele, kuid nad ammenduvad mullast kiiresti. Dolomiit parandab oluliselt taimede seisundit, täites toitainete puudujäägid ja suurendades köögiviljade ja puuviljade saaki. Lubjakivi aga tõstab kiiresti mulla pH taset, muutes selle taimedele sobivamaks, kes happelisi tingimusi ei talu. Kas olete valmis oma aeda parendama? Oleme siin, et teid aidata!

Esitleme uhkusega premium-kvaliteediga toodete valikut tuntud brändidelt nagu Florovit, Target, Ogród-Start ja paljud teised. Väikestele köögiviljaaedadele on meie Üldväetis dolomiidiga ideaalne valik, tagades tugeva taimekasvu ja arengu. See on saadaval mugavates 1-kilogrammistes pakendites. Meie veebipoest leiate ka graanulite kujul lubjakivi ja jahvatatud dolomiidi suuremates kogustes konkurentsivõimeliste hindadega.

Kui plaanite muru või viljapuuaiaga tegeleda ja vajate suurema ala lubjakatmist, kaaluge meie 25-kilogrammist kotti nimega Chalk Garden Lime, mis sobib kõikidele muldadele ja on kasutatav aastaringselt. Avastage meie lai valik kvaliteetseid dolomiiditooteid mugava koduse kohaletoimetamisega. Kutsume teid muretule ostukogemusele veebipoes Garden Seeds Market - säästke aega ja raha, valides parimad Poola väetised.