• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dolomito ir kalkių trąšos

Dolomito ir kalkių trąšos yra būtinos priemonės, skirtos stabilizuoti dirvožemio pH ir pagerinti jo kokybę. Nors tam tikrų augalų grupė mėgsta rūgštus dirvožemius, dauguma daržovių, vaismedžių, dekoratyvinių krūmų ir medžių gerai auga dirvožemiuose su neutraliu, šiek tiek rūgščiu arba šarminiu pH. Ilgalaikis mėšlo ir azoto turtingų mineralinių trąšų naudojimas gali sukelti palaipsninį dirvožemio rūgštinimą. Todėl rekomenduojama reguliariai naudoti dolomito ir kalkių trąšas.

Mūsų parduotuvė siūlo produktus, kurie praturtina dirvožemį svarbiais mineraliniais junginiais, tokius kaip kalcis ir magnis. Šie elementai yra lemiami augalų sveikatai, tačiau greitai išsišerpa iš dirvožemio. Dolomitas žymiai pagerina augalų būklę papildydamas trūkstančius maistinguosius elementus ir didindamas daržovių ir vaisių derlių. Kalkį, kita vertus, greitai padidina dirvožemio pH, padarant jį palankesnį augalams, kurie nekenčia rūgštinių sąlygų. Ar esate pasiruošę pagerinti savo sodą? Mes čia, kad padėtume!

Mes su dideliu pasididžiavimu pristatome aukštos kokybės produktų asortimentą iš žinomų prekių ženklų, tokiais kaip Florovit, Target, Ogród-Start ir daugelis kitų. Mažiems daržams mūsų Universali trąša su dolomitu puikiai tinka užtikrinti galingą augimą ir vystymąsi. Jos prieinama patogiose 1 kg pakuotėse. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite rasti granuliuoto kalkio ir maltos dolomito didesnėse pakuotėse konkurencingomis kainomis.

Jeigu planuojate įrengti vejos ar sodą ir jums reikia padengti didesnį plotą kalkiu, svarstykite apie mūsų 25 kg maišą su Chalk Garden Lime, tinkamą visų rūšių dirvoms ir naudojamą visus metus. Atraskite mūsų plačią aukštos kokybės dolomito produktų pasirinktį su patogia namų pristatymu. Kviečiame jus į lengvą apsipirkimo patirtį internetinėje parduotuvėje Garden Seeds Market - sutaupykite laiko ir pinigų, pasirinkę geriausias lenkiškas trąšas.