• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Dolomito ir kalkių trąšos

Dolomito ir kalkių trąšos yra pagrindiniai priedai, naudojami stabilizuojant dirvožemio pH ir gerinant jo kokybę. Nors yra grupė augalų, kurie mėgsta rūgštus dirvožemius, dauguma daržovių, vaisių turinčių augalų, dekoratyvinių krūmų ir medžių gerai vystosi dirvožemyje, kur vyksta neutrali, silpnai rūgštinė ar šarminė reakcija. Ilgai naudojant mėšlą ir azoto turinčias mineralines trąšas, dirvožemis palaipsniui rūgštėja, todėl rekomenduojama kartkartėmis naudoti dolomitą ir kalkes.

Mūsų parduotuvėje esantys produktai praturtina dirvą vertingais mineraliniais junginiais, tokiais kaip kalcis ir magnis, kurie augalams būtini, tačiau gana greitai nuplaunami nuo žemės. Dolomitas žymiai pagerina augalų būklę, nes šios trąšos papildo maistinių medžiagų trūkumą ir pagerina daržovių bei vaisių derlių. Kalkės papildomai per trumpą laiką padidina dirvožemio pH, todėl tinka augalams, kurie netoleruoja rūgščios dirvos. Ar norėtumėte atlikti šiuos veiksmus? Mes norime jums padėti!

Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus, kuriuos tiekia žinomi prekės ženklai: „Florovit“, „Target“, „Ogród-Start“ ir daugelis kitų. Jei jums reikia dolomito mažam daržovių sodui, pasiimkite universalų trąšą su dolomitu, kuris užtikrina tinkamą augalų augimą ir vystymąsi. Jis tiekiamas 1 kg pakuotėse. Granuliuotų kalkių ir malto dolomito mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galima gauti didelėmis pakuotėmis už konkurencingas kainas.

Jei ruošiatės įrengti veją ar daržą ir jums reikia kalkinti didesnį žemės lopinėlį, užsisakykite 25 kg maišą kreidos sodo kalkių, kurį visus metus galima tepti bet kokio tipo dirvožemyje. Siūlome platų aukščiausios kokybės dolomito gaminių pasirinkimą su pigiu pristatymu į namus. Maloniai kviečiame į greitą apsipirkimą - sutaupykite laiko ir pinigų, užsisakydami geriausias lenkiškas trąšas internetinėje sodo sėklų rinkoje.