• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dolomīta un kaļķa mēslošanas līdzekļi

Dolomīta un kalcija mēslojumi ir būtiskas piedevas, lai stabilizētu augsnes pH vērtību un uzlabotu tās kvalitāti. Lai gan dažu augu grupa dod priekšroku skābajām augsnēm, lielākā daļa dārzeņu, augļu koku, dekoratīvo krūmu un koku labi aug augsnēs ar neitrālu, viegli skābu vai alkalisko pH. Ilgstoša mēslo un bagātu ar slāpekli minerālmēslojumu lietošana var izraisīt pakāpenisku augsnes skābumu. Tāpēc ieteicams regulāri izmantot dolomīta un kalcija mēslojumus.

Mūsu veikalā piedāvātie produkti bagātina augsmi ar svarīgām minerālvielām, piemēram, kalciju un magniju. Šie elementi ir būtiski augu veselībai, bet ātri izsīkst no augsmes. Dolomīts ievērojami uzlabo augu stāvokli, papildinot uzturvielu trūkumus un palielinot dārzeņu un augļu ražu. Savukārt kalcija mēslojums ātri paaugstina augsmes pH, padarot to piemērotāku augiem, kas nepanes skābus apstākļus. Vai esat gatavs uzlabot savu dārzu? Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ar lepnumu piedāvājam augstas kvalitātes produktu klāstu no pazīstamām zīmēm, piemēram, Florovit, Target, Ogród-Start un daudz citām. Mazām dārza dīķiem mūsu Vispārējais mēslojums ar dolomītu ir ideāli piemērots, lai nodrošinātu auglīgu augšanu un attīstību. To var iegādāties ērtos 1 kg iepakojumos. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs arī varat atrast granulētu kalciju un malto dolomītu lielos iepakojumos konkurētspējīgās cenās.

Ja plānojat izveidot pieaugušo laukumu vai dārzu un jums ir nepieciešams kalcija mēslojums lielākai platībai, apsvērsiet mūsu 25 kg maisu ar Chalk Garden Lime, kas piemērots visiem augsnes veidiem un izmantojams visu gadu. Atklājiet mūsu plašo augstas kvalitātes dolomīta produktu izvēli ar ērtu piegādi uz mājām. Aicinām jūs piedalīties bezrūpīgā iepirkšanās pieredzē tiešsaistes veikalā Garden Seeds Market - ietaupīsiet laiku un naudu, izvēloties labākās poļu mēslojumus.