• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dolomīta un kaļķa mēslošanas līdzekļi

Dolomīta un kaļķa mēslošanas līdzekļi ir pamata piedevas, ko izmanto augsnes pH stabilizēšanai un tās kvalitātes uzlabošanai. Lai arī pastāv augu grupa, kas dod priekšroku skābām augsnēm, lielākā daļa dārzeņu, augļus nesošo augu, dekoratīvo krūmu un koku labi attīstās augsnēs ar neitrālu, nedaudz skābu vai sārmainu reakciju. Ilgstoša kūtsmēslu un ar slāpekli bagātu minerālmēslu izmantošana augsni pakāpeniski paskābina, tāpēc laiku pa laikam ieteicams lietot dolomītu un kaļķi.

Produkti, kas ir pieejami mūsu veikalā, bagātina augsni ar vērtīgiem minerālu savienojumiem, piemēram, kalciju un magniju, kas augiem ir absolūti nepieciešami, bet diezgan ātri izskalo no zemes. Dolomīts ievērojami uzlabo augu stāvokli, jo šis mēslojums papildina barības vielu trūkumu un uzlabo dārzeņu un augļu ražu. Kaļķi papildus paaugstina augsnes pH īsā laikā, padarot to piemērotu augiem, kuri nepieļauj skābu augsni. Vai vēlaties veikt šīs darbības? Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus, ko piegādā slaveni zīmoli: Florovit, Target, Ogród-Start un daudzi citi. Ja jums nepieciešams dolomīts nelielam dārzeņu dārzam, paņemiet universālo mēslojumu ar dolomītu, kas nodrošina pareizu augu augšanu un attīstību. Tas ir pieejams 1 kg iepakojumos. Granulētu kaļķi un maltu dolomītu mūsu tiešsaistes veikalā var iegūt arī lielos iepakojumos par konkurētspējīgām cenām.

Ja jūs gatavojaties zāliena vai augļu dārza ierīkošanai un jums jākaļķo lielāks zemes pleķis, pasūtiet 25 kg smago krīta dārza kaļķu maisu, kuru visu gadu var uzklāt jebkura veida augsnē. Mēs piedāvājam plašu dolomīta izstrādājumu izvēli ar visaugstāko kvalitāti ar lētu piegādi mājās. Aicinām jūs uz ātru iepirkšanās tūri - ietaupiet laiku un naudu, tiešsaistes dārza sēklu tirgū pasūtot labākos poļu mēslojumus.