Sisal sicimler

Sisal ikizleri talepkar müşteriler için önerimizdir. Son derece dayanıklıdırlar, önemli yükler taşıyabilir ve kesme ve mekanik hasarlara karşı olağanüstü direnç göstererek ön plana çıkarlar. Doğal, dayanıklı bir kordon arıyorsanız, ideal ürününüzü bu bölümde bulabilirsiniz.

Sisal lifi tropikal bitki ve agav çeşidinden ( Agave sisalana ) kazanılır . Dayanıklılığı, paspaslar, çantalar, kedi ağaçları ve sicimler ve çeşitli kalınlıktaki halatlar için kullanılır. Online bahçe mağazamızda doğal sisal sicimi ev ve bahçe kullanımı için satın alacaksınız. Domatesleri bağlamak veya filizlenmek için çevre dostu bir malzeme arıyorsanız, Greenmill 60 m sisal sicimini çok uygun bir fiyatla sipariş edin. Sisal lifi neme ve güneş ışığına karşı dayanıklı olduğu için hem örtüler altında hem de açık hava sınırlarında size hizmet edecektir. Daha büyük bir hankeye ihtiyacınız var mı? 200 m Sisal sicim seçin ve her zaman elinizin altında güçlü, dayanıklı bir ciltleme malzemesine sahip.

Çeşitlerimize düzenli olarak göz atmanızı öneririz. Çok çeşitli doğal ve plastik ikizler sunuyoruz - yakından bakın ve kendiniz görün. Uygun fiyatlandırma ve yüksek kalite bizim ticari markalarımızdır. Ayrıca karışıma ücretsiz teslimat ekliyoruz! Ücretsiz teslimat koşullarına göz atın ve hızlı, uygun maliyetli ve tatmin edici bir satın alma yapın. Mağazamızda buluşalım!