Lahana ve salatalık dekapajı

Lahana ve salatalık turşusu, yıl boyunca lezzetli, zengin vitaminli sebzelere erişimi güvenceye almak için en iyi çözümdür. Genellikle, canlı bir takviye ve sebzelere C vitamini bakımından zengin, sonbaharda ve kış aylarında ulaşırız; Lahana ve salatalık turşusu denemek ister misiniz? Tüm çabalarınızda yanınızdayız!

Aşağıda, ev yapımı turşu ve lahana turşusu yapımında kullanışlı olabilecek aksesuar ve cihazları bulacaksınız. Öncelikle ve en önemlisi, dekapaj için doğru ortamı hazırlayacağınız kaplara ihtiyacınız olacaktır. 1,8 ila 30 litre arasında değişen farklı ebatlarda varil, fayans veya cam turşu kavanozlarından birini seçebilirsiniz. Römertopf (tavuk tuğla) veya dekoratif oymalı dekoratif taş kavanozlar gibi güzel hazırlanmış kaplar sunuyoruz. Ayrıca mağazamızda uygun fiyatlı contalar ve namlu poşetleri bulabilirsiniz. Ayrıca lahana hazırlama işleminde gerekli olan öğütücüleri - iki veya üç bıçaklı - lahana tapaları / pounders, çatal, kepçe ve tahta maşası alacaksınız. Doğru ekipman nasıl seçilir? Sadece ilgili bölüme tıklamanız ve ürünlerimizin resimlerini ve açıklamalarını görmeniz yeterlidir. Sizleri daha yakından incelemeye davet ediyoruz!

Online mağazamızda alışveriş yapın ve lahana ve salatalık dekapaj sezonunu şık bir şekilde açın. Korumalarınızı daha lezzetli ve daha sağlıklı hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ekipman satın alın ve ücretsiz teslimatla daha da tasarruf edin. Bu mantıklı!
993.60