• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kopūstų ir agurkų marinavimas

Kopūstų ir agurkų rauginimas yra idealus būdas užtikrinti visų metų prieigą prie skanių, vitaminų turinčių daržovių. Dažnai šios C vitamino turinčios, raugintos daržovės mums būna reikalingos rudenį ir žiemą, kai labiausiai reikalinga energijos injekcija ir sustiprintas imunitetas. Domitės kopūstų ir agurkų rauginimu? Mes čia, kad paremtume visus jūsų pastangas!

Žemiau pristatome įvairius priedus ir įrankius, būtinus naminiams rauginimui ir raugintam kopūstui gaminti. Pirmiausia, jums prireiks konteinerių, norint sukurti tobulą rauginimo aplinką. Pasirinkite tarp statinio, molinio ar stiklinio rauginimo indų, esančių skirtingais dydžiais nuo 1,8 iki 30 litrų. Mūsų pasiūlyme yra puošnių išdirbtų konteinerių, tokių kaip "römertopf" (viščiukų plytelė) ir dekoruotų molinių indų, puoštių dekoratyvinėmis drožinėmis. Taip pat galite atrasti ekonomiškus statinių sandariklius ir statinių maišus mūsų kolekcijoje. Taip pat teikiame smulkintuvus - su dviem ar trimis peiliais -, kopūstų šlėptuvus, šakutes, šaukštus ir medinės žirklės, visus būtinus kopūstui paruošti. Neskaičiuojate savo pasirinkimo? Tiesiog spustelėkite skyrių, kad pamatytumėte mūsų produktų nuotraukas ir išsamią aprašymą. Kviesime jus toliau tyrinėti!

Pirkite mūsų internetinėje parduotuvėje ir pradėkite kopūstų ir agurkų rauginimo sezoną su stiliumi. Mes turime viską, ko jums reikia, norint pagerinti jūsų raugintų daržovių skonį ir sveikatos privalumus. Pirkite aukštos kokybės įrangą už konkurencingas kainas ir naudokitės papildomais sutaupymais su nemokamu pristatymu. Tai protingas pasirinkimas!

2.85