• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kāpostu un gurķu kodināšana

Kāpostu un gurķu marinēšana ir ideāls veids, kā nodrošināt vispārēju piekļuvi garšīgām, vitamīnus bagātām dārzeņiem visu gadu. Bieži mēs šos C vitamīnam bagātos, marinētās dārzeņus ilgojamies rudens un ziemas laikā, kad visvairāk vajag enerģijas uzlādi un uzlabotu imunitāti. Vai jūs interesē kāpostu un gurķu marinēšana? Mēs esam šeit, lai atbalstītu jūsu visus centienus!

Zemāk mēs iepazīstinām ar dažādiem aksesuāriem un rīkiem, kas nepieciešami pašmāju marinējuma un skābā kāpostu pagatavošanai. Pirmkārt, jums būs nepieciešami trauki, lai izveidotu ideālu marinējuma vidi. Izvēlieties starp mucām, māla vai stikla marinēšanas traukiem, kuri ir pieejami dažādās izmērās no 1,8 līdz 30 litriem. Mūsu piedāvājumā ir skaisti izstrādāti trauki, piemēram, "römertopf" (vistu plāksne) un rotāti māla trauki ar dekoratīvām izgreznojumiem. Turklāt atklājiet ekonomiskas noslēpumus un mucu maisiņus mūsu kolekcijā. Mēs arī piedāvājam sīkdatnes - pieejamas ar diviem vai trim asmeņiem -, kāpostu turētājus, dakšiņas, karotes un koka šķēres, kas visi ir būtiski kāpostu sagatavošanai. Vai neesat pārliecināti par savām izvēlēm? Vienkārši noklikšķiniet uz sadaļas, lai apskatītu mūsu produktu attēlus un detalizētas aprakstus. Aicinām jūs turpināt izpētīt!

Iepērcieties mūsu tiešsaistes veikalā un sāciet kāpostu un gurķu marinēšanas sezonu stilīgi. Mums ir viss, kas jums nepieciešams, lai uzlabotu marinējumu garšu un veselības priekšrocības. Iegādājieties augstas kvalitātes aprīkojumu par konkurences spējīgām cenām un izmantojiet papildu ietaupījumus ar bezmaksas piegādi. Tā ir gudra izvēle!

2.85