• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kapsa ja kurgi marineerimine

Kapsa ja kurkide hapendamine on ideaalne viis tagada aastaringselt ligipääs maitsvatele, vitamiinirikastele köögiviljadele. Tihti ihkame neid C-vitamiinirikkaid marineeritud köögivilju sügisel ja talvel, kui vajame kõige rohkem energiat ja paremat immuunsust. Kas olete huvitatud kapsa ja kurkide hapendamisest? Oleme siin, et toetada kõiki teie püüdlusi!

Allpool tutvustame valikut tarvikuid ja tööriistu, mis on hädavajalikud koduste marineeritud köögiviljade ja hapukapsa valmistamiseks. Esiteks vajate täiusliku hapenduskeskkonna loomiseks anumaid. Valige tammevaadid, keraamilised potid või klaasist marineerimispurgid, mis on saadaval suurustes vahemikus 1,8 kuni 30 liitrit. Meie valikus on kaunilt valmistatud anumaid nagu "römertopf" (kanatiil) ja dekoratiivsete graveeringutega kaunistatud keraamilised potid. Lisaks leidke meie kollektsioonist taskukohase hinnaga tihendeid ja vaadikotte. Pakume ka riivimismasinaid - saadaval kahe või kolme teraga -, kapsapressijaid, kahvleid, supilusikaid ja puidust tangosid, kõik vajalikud kapsa ettevalmistamiseks. Kas olete oma valikutes kindel? Klõpsake lihtsalt osakonnal, et näha meie toodete pilte ja üksikasjalikke kirjeldusi. Kutsume teid edasi uurima!

Ostke meie veebipoest ja alustage kapsa ja kurkide hapendamise hooaega stiilselt. Meil on kõik, mida vajate oma säilitiste maitse ja tervisele kasu saamiseks. Ostke kvaliteetset varustust konkurentsivõimeliste hindadega ja nautige lisasäästu tasuta kohaletoimetamisega. See on tark valik!

2.85
24.84