Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Аератори та культиватори

Аератори та культиватори - це садівничий інструмент, який призначений для постачання ґрунту киснем. Вони абсолютно необхідні для догляду за газоном, який вимагає регулярного провітрювання та видалення соломи. Вони також можуть бути корисними у вирощуванні декоративних та культурних рослин. Ознайомтеся з нашою пропозицією, що складається з доступних та надійних аераторів та культиваторів.

Якщо ви шукаєте способи омолодити свою газон, відмінний односторонній аератор з дерев'яною ручкою довжиною 130 см може відповісти вашим потребам. Цей простий, корисний і надійний інструмент дозволяє провітрювати газон після зими. Більше таких товарів можна знайти у відділі газонів! З іншого боку, ця категорія охоплює широкий вибір функціональних культиваторів. Ці інструменти з їх довгими, ретельно профільованими зубцями та зубцями (зубцями) допоможуть вам пробитися через поверхню грубої грунту та ретельно її розпушити. Обробка ґрунту та розпушування особливо потрібні під час підготовки до посіву та висадки нових культур. Ми також рекомендуємо використовувати їх протягом сезону, щоб доставити більше кисню до коренів, видалити бур’яни та підвищити ефективність поливу та підгодівлі. Якщо ви шукаєте легкий, міцний культиватор на довгому, міцному валу, замовте культиватор Solid від Fiskars або культиватор ERGO 10 см від CELLFAST. Ці дві та багато інших моделей доступні за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині! Ручний культиватор Fiskars Ruby або ручний культиватор ERGO PASTEL від компанії CELLFAST рекомендуються для догляду за альпінаріями, бордюрами та квітками горщиків. Ці зручні інструменти гарантують просту та точну роботу на обмеженому просторі завдяки розміру режимів.

Запрошуємо переглянути нашу пропозицію - аератори та культиватори - це обов'язковий інструмент для кожного садівника. Завжди трудомісткі та важкі завдання аерації та обробітку ґрунту стануть простішими завдяки інструментам, які ви можете замовити в нашому магазині. Погляньте, замовляйте і переконайтесь у тому, що варто спробувати нові рішення! Ви завжди раді в нашому садовому магазині!