Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Ножі

Ножі всіх видів - включаючи опушені та щеплення - це аксесуари, без яких не обійтися жоден садівник. Леза преміум якості, стійкі до притуплення і ретельно профільовані, забезпечують ефективний і комфортний різання. Інструменти, доступні в цьому розділі нашого садового інтернет-магазину, полегшать роботу не лише у садах!

Якщо ви шукаєте надійні леза, які ви могли б використовувати для різних завдань, саме там ви знайдете їх! Замовте серп для ручного скошування рослин, який дозволить вам негайно позбутися від бур’янів і густих пучків дикої трави або 16-дюймового мачете з пластиковою ручкою, яка виявляється абсолютно необхідною для вкорінення занедбаних садових куточків. Також вам може знадобитися джек-нож Billhook від Fiskars - практичний складаний ніж з широким лезом, який ви завжди можете носити з собою. Якщо у вас є клумба або ваш балкон наповнений квітами, придбайте ножиці для квітів від Fiskars, які дозволять вам підтримувати порядок серед в'янучих рослин. Ми також пропонуємо широкий вибір ножів і лез для домашнього використання. Якщо вам набридли тупі ножі, ми рекомендуємо 12-сантиметровий томатний ніж функціональної форми від Fiskars та зручний 7-сантиметровий пілінг-нож із широкою зручною ручкою. Цей та інші повсякденні аксесуари для садового та домашнього використання доступні за доступними цінами тут!

Будьте в курсі та шукайте спеціальні пропозиції - ми постійно прагнемо запропонувати вам найширший вибір зручного садового інструменту, отже, ми постійно розширюємо асортимент. Ножі, леза та окуляри високої якості від провідних виробників доступні в цьому садовому магазині. Клацніть, подивіться і замовляйте - тут ви будете робити покупки за менше ніж п’ять хвилин!