Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Збирачі фруктів

Збирачі фруктів та ягід означають вкладення коштів у швидше та простіше збирання фруктів. Ця підкатегорія включає в себе аксесуари загального призначення: ми пропонуємо збирачі фруктів на довгих шахтах, що дозволяють дістатися до яблук та груш, які гордо висять на найвищих гілках, і зручних збирачів ягід для більш дрібних м'яких фруктів. Все це за доступними для всіх цінами!

Власники ягідних плантацій найкраще знають, яким може бути трудомісткий і важкий збір чорниці, смородини та аронії. Це важке завдання стає набагато простішим з підбирачем Biowin Berry. Цей невеликий ящик оснащений зубцями, які ретельно, але точно збирають маленькі плоди з крихітних кущів, не пошкоджуючи їх. Вам потрібно перевірити, скільки часу ви збираєтеся економити завдяки цьому простому пристрою! Дешеві та практичні підбирачі фруктів та ягід забезпечують максимально високий комфорт роботи. Ви знайдете їх за такими конкурентними цінами лише на нашому ринку садових насінь!

Ми ласкаво рекомендуємо детальніше ознайомитися з нашою пропозицією. Купуйте в Інтернеті та оснастіть себе новим садовим обладнанням до нового сезону. Вибирайте найвищу якість та насолоджуйтесь легким, швидким збиранням фруктів - ми готові допомогти вам!