Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Мотики, голландські мотики та кігті

Відділ мотики, голландської мотики та кігтів охоплює інструменти, необхідні для виконання основних заходів по догляду за рослинами, такі як рихлення, прополка та провітрювання ґрунту. Якісна мотика з добре поставленою, врівноваженою, заточеною головою зробить розпушування ґрунту між рядами та прополкою простою, приємною роботою. Кігті дозволяють розпушити і провітрювати грунт між рослинами, не ризикуючи вирвати їх. Погляньте, що ми підготували для вас, і виберіть якісний садово-городній інструмент, який буде відповідати вашим потребам!

Кожен власник саду повинен мати міцну міцну граблі. Граблі ERGO від CELLFAST, двостороння загартована 16-сантиметрова граблі з ручкою та 18-сантиметрова одностороння мотика з ручкою чекають вас у нашому садовому магазині. Сталеві, лаковані головки стійкі до механічних пошкоджень, довговічні та заточені, тому ви можете загнати їх у важкий грунт, не використовуючи особливих зусиль. Легкі дерев’яні ручки дозволяють легко маневрувати інструментами та забезпечують високий комфорт роботи. Для виконання завдань, які потребують більшої точності, замовте дрібну маточку для рук PASTEL CELLFAST (випускається різними кольорами), маточку з цільної руки від Fiskars або 12-сантиметрову мотику з 55-сантиметровою ручкою від KARD. Якщо вам потрібні додаткові аксесуари для догляду за бордюрами, альпінаріями та видалення бур’янів, які ростуть у важкодоступних місцях, придбайте культиватор "Кігті" із 80-сантиметровою ручкою, 3-зубчастий культиватор QuikFit від Fiskars або маленький культиватор QuikFit від того ж виробника. Ці невеликі інструменти для прополки та відлякування доступні за винятково конкурентними цінами в нашому інтернет-магазині.

Хочете дізнатися більше? Натисніть на зображення продукту і прочитайте опис. Ви знайдете всю необхідну інформацію, включаючи технічні характеристики та вимірювання голови та ручки. Замовляйте та купуйте з гарантією високої якості. Мотики, голландські мотики та кігті від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників доступні для вас за конкурентними цінами. Не пропустіть цей шанс, скористайтеся зручними покупками в Інтернеті і почніть сезон садівництва з повним арсеналом нових інструментів!

328.91
329.09
336.36
349.09
3,644.55