Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Точила та кісточки

Точила та камінчики дозволять вам належним чином піклуватися про свій садовий інструмент. Ломпери, секатори, ножі, ножиці, пилки та сокири вимагають регулярної заточки. Аксесуари, представлені нижче, швидко оживлять тупі леза. Давайте ми покажемо вам, як ви можете покращити стан вашої різання та розколювання!

Якщо ви хочете мати лише один багатоцільовий продукт, замовте заточку загального призначення для всіх видів лез. Він надзвичайно зручний у використанні, оскільки обладнаний ручкою із захисним пальцем та виїмкою для губки з антикорозійною мастилом. Точилка для сокир та ножів XSHARP від Fiskars - це ще один продукт, який надійно прослужить вам роками. Цей функціональний інструмент, оснащений шліфувальними каменями, дозволить вам загострити інструменти так, як вони будуть різати та рубати, як нещодавно придбані. Перевірте їх! Ви також знайдете в нашій садовій крамниці 20-сантиметрову точилку для сталі від Fiskars, найкращий, довговічний та доступний варіант для кухонних ножів. Погляньте на інші товари, які ми маємо для вас: наші заточки та камінчики допоможуть вам позбутися розчаруючих проблем із тупими ножами, ножицями та секаторами раз і назавжди.

Інтернет-магазин садових насінь пропонує найширший вибір високоякісних аксесуарів та садівничого інструменту від вітчизняних та зарубіжних виробників. Купуйте онлайн, економте час завдяки доставці додому та скористайтеся привабливими спеціальними пропозиціями та знижками. Зустрінемось на ринку садових насінь!